Polis, kayıp şahsı kuyuda arıyor

11 Mayıs 2013 Cumartesi 14:48

İstanbul polisi, Üsküdar'daki bir kuyuda kaybolan Mesut isimli şahsı arıyor. Aranan şahsın bir iş adamının şoförlüğünü yapan kişinin yakını olduğu öne sürüldü.İddialara göre yaklaşık 45 gündür kayıp olan Mesut isimli bir şahsı...

Polis, kayıp şahsı kuyuda arıyor

İstanbul polisi, Üsküdar'daki bir kuyuda kaybolan Mesut isimli şahsı arıyor. Aranan şahsın bir iş adamının şoförlüğünü yapan kişinin yakını olduğu öne sürüldü.

İddialara göre yaklaşık 45 gündür kayıp olan Mesut isimli bir şahsı arayan polis, şahsın öldürüldüğü yönünde bilgiye ulaştı. Şahsın Kuleli Feza Sokak'taki İSKİ'ye ait kuyuya atılmış olabileceğini düşünen polis ekipleri, 85 metre derinliğinde ve 16 metre genişliğinde olan kuyuda arama yaptı. İtfaiye ekiplerinden de yardım alan polis, kuyunun dibini gösteren cihazlar vasıtasıyla detaylı arama gerçekleştirdi. Şu ana kadar yapılan aramalarda henüz cesede aşamayan polisin, bölgedeki diğer kuyularda da arama yapması bekleniyor. Dalgıçlar eşliğinde yapılması beklenen aramaların yarın da devam edeceği öğrenildi.

Bu arada olay yerinde görevli bazı polisler, çekim yapan gazetecileri engellemek istedi. Arama çalışmalarını görüntülemek isteyen gazeteciler ile polis arasında tartışma yaşandı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x