Prof. Dr. Osman Özsoy sağlık kontrolünden geçirildi

29 Nisan 2015 Çarşamba 18:27

Üsküdar'da vapurdan indiği sırada İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekiplerince gözaltına alınan Prof. Dr. Osman Özsoy, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Özsoy, buradaki işlemlerinin...

Prof. Dr. Osman Özsoy sağlık kontrolünden geçirildi

Üsküdar'da vapurdan indiği sırada İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekiplerince gözaltına alınan Prof. Dr. Osman Özsoy, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Özsoy, buradaki işlemlerinin ardından, Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü binasına götürüldü.

Üsküdar Vapur İskelesi'nde gözaltına alınan Prof. Dr. Osman Özsoy, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere araçla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Hastaneye getirilişi sırasında, "Her şey yolunda herkese selam söyle. Kimseye kırgın değilmiş deyin." sözleriyle gazetecileri selamlayan Özsoy, çıkışta neden gözaltına alındığına ilişkin sorulara, "Arkadaşlar problem yok her şey yolunda. Gecikmiş bir operasyon. Ben daha önce alınacaktım, nasip bu zamanaymış." cevabını verdi.

Polis aracına bindirilen Özsoy, Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü binasına götürüldü.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x