R&B sanatçısı Craig David: EXPO 2016 alanına ağaç diktim konser vermek istiyorum

06 Ağustos 2015 Perşembe 15:46

Dünyaca ünlü sanatçılar Antalya’da düzenlenecek EXPO 2016 alanına ağaç dikmeye devam ediyor. Jamaikalı Sean Paul ve Romanyalı Aleaxandra Stan’in ardından alana ağaç diken üçüncü yabancı şarkıcı dünyaca ünlü R&B sanatçılarından...

R&B sanatçısı Craig David: EXPO 2016 alanına ağaç diktim konser vermek istiyorum

‘ÇOK GÜZEL BİR ORMAN OLACAK’

Türkiye’yi sevdiğini, Türk hayranlarının da kendini sevdiğini hissettiğini vurgulayan David, “İstanbul’a gittim, Antalya’ya geldim. Bodrum gibi farklı yerlerine de gittim. Benim müziğime olan sevgileri inanılmaz. Ama şimdi burada toprağa diktiğim bir ağacım var. Bunun burada büyüyeceğini ve başka insanların da buraya gelip ağaç dikeceğini biliyorum. Böylece burada çok güzel bir orman olacak. Ve bizler de bunu daha başka yerlerde yapıp başka bir orman daha oluşturacağız.” dedi.

EXPO açıldığında burada sahne performansını sergilemek istediğini belirten David’e Genel Sekreter Yardımcısı Levent Murat Danışman, EXPO 2016 Antalya’nın sembol çiçeği şakayık takdim etti.

Craig David, Jamaikalı Sean Paul ve Romanyalı Aleaxandra Stan’in ardından EXPO 2016 Antalya alanına ağaç diken üçüncü yabancı şarkıcı oldu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x