Samsun Valisi Aksoy Anneler Günü mesajı yayımladı

11 Mayıs 2013 Cumartesi 11:54

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, anneliğin yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyanın en yüce duygularından birisi olduğunu söyledi. Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Aksoy, en kutsal varlık olan annelerin,...

Samsun Valisi Aksoy Anneler Günü mesajı yayımladı

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, anneliğin yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyanın en yüce duygularından birisi olduğunu söyledi. Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Aksoy, en kutsal varlık olan annelerin, insanlığın var oluşundan bugüne kadar sevginin, şefkatin, mücadelenin ve özverinin sembolü olduğunu ifade etti.

Vali Aksoy, mesajında şunları kaydetti: “Annelik yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyanın en güzel, en temiz, en masum ve en yüce duygularından biridir. Bizlere değer bilincini ilk öğreten annelerimiz, yorulup bıkmadan bizleri büyütmüş, sabır göstermiş, sadakat, cesaret, hoşgörü ve sevgiyi aşılamıştır. Hepimiz için en önemli varlık olan annelerimize hayatlarının her gününde destek olmak, bizden bekledikleri sevgi ve saygıyı göstermek bir görev değil, içten gelen duygu olmalıdır. Başta vatanı için canını feda eden kahraman Türk evlatlarının bizlere birer emaneti olan şehit anneleri olmak üzere gazi anneleri ve diğer bütün annelerin gününü kutlar, hayatın tüm güzelliklerine layık olan annelerimize sağlık ve mutluluklar dilerim.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x