Samsun'da 6 aracın karıştığı kaza: En az 10 yaralı

16 Haziran 2015 Salı 04:47

Samsun'un Terme ilçesinde, 6 aracın karıştığı trafik kazasında en az 10 kişi yaralandı. Yaralılardan bazılarının durumu ağır. Kaza, akşam saatlerinde, Samsun - Ordu karayolunda, Durucular mevkisinde gerçekleşti. Dursun Ahmet Aydın (68)...

Samsun'da 6 aracın karıştığı kaza: En az 10 yaralı

Samsun'un Terme ilçesinde, 6 aracın karıştığı trafik kazasında en az 10 kişi yaralandı. Yaralılardan bazılarının durumu ağır.

Kaza, akşam saatlerinde, Samsun - Ordu karayolunda, Durucular mevkisinde gerçekleşti. Dursun Ahmet Aydın (68) yönetimindeki 53 DS 139 plakalı kamyonet, orta refüje çarptıktan sonra karşı şeride geçerek biri ambulans 5 aracın birbirleriyle çarpışmasına sebep oldu. Kaza mahalli savaş alanına döndü. Araçlar kullanılamaz hale geldi. Eşyaların etrafa saçılması sonucu karayolu bir süre trafiğe kapatıldı.

Olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi. Yaralılar ambulanslarla Çarşamba ve Terme'deki hastanelere kaldırıldı. Aralarında Dursun Ahmet Aydın'ın da bulunduğu bazı yaralıların hayati tehlikelerinin olduğu öğrenildi. Araçların yoldan çekilmesinin ardından trafik akışı kontrollü olarak sağlanmaya başladı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x