Sapanca'da bir kadın, bir erkek cesedi bulundu

26 Şubat 2015 Perşembe 09:52

TEM Otoyolu Sapanca Kurtköy TIR parkında bir kadın ve bir erkek cesedi bulundu. Şahısların bıçaklandıktan sonra silahla öldürüldüğü belirtildi. Gece saat 04.00 sıralarında TEM Otoyolu Ankara istikameti Sapanca Kurtköy TIR parkı alanında...

Sapanca'da bir kadın, bir erkek cesedi bulundu

TEM Otoyolu Sapanca Kurtköy TIR parkında bir kadın ve bir erkek cesedi bulundu. Şahısların bıçaklandıktan sonra silahla öldürüldüğü belirtildi.

Gece saat 04.00 sıralarında TEM Otoyolu Ankara istikameti Sapanca Kurtköy TIR parkı alanında iki ceset olduğu ihbarı üzerine, polis ve sağlık ekipleri olay yerine gitti. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrollerde kadın ve erkeğin, bıçak darbesi ve silahtan ateşlenen kurşun sonucu öldüğü belirlendi. Ekiplerin araştırmaları sonucu erkek şahsın Mustafa Bayrak (28) kadının ise Emine Küçük(32) olduğu öğrenildi. Yapılan ilk incelemede Mustafa Bayrak'ın cesedinde kurşunun yanı sıra 14 bıçak yarası, Emine Küçük'ün cesedinde yine kurşun ve 2 bıçak yarası saptandı. Çifte cinayetin kurbanlarının bir başka yerde bıçaklandıktan sonra tabancayla ateş edilerek öldürüldükleri ve cesetlerinin getirilip TIR parkına atıldığı sanılıyor. Emine Küçük ve Mustafa Bayrak'ın cesetleri otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, katillerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x