Şehid Uzman Çavuş Ali Gökçe için mevlit okutuldu

06 Ağustos 2015 Perşembe 12:05

Kars'ın Kağızman ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ali Gökçe için mevlit okutuldu. Düziçi ilçesi Ellek Kasabasında şehidin baba ocağında okutulan mevlide Vali...

Şehid Uzman Çavuş Ali Gökçe için mevlit okutuldu

Kars'ın Kağızman ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ali Gökçe için mevlit okutuldu.

Düziçi ilçesi Ellek Kasabasında şehidin baba ocağında okutulan mevlide Vali Kerem Al, Osmaniye Milletvekili Dr. Suat Önal, Garnizon Komutanı Tankçı Kurmay Albay Şefik Atak, Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İlçe Kurum Müdürleri, Düziçi İlçesi Belde Belediye Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Düziçi ilçesindeki camilerde görev yapan imamlar tarafından okunan mevlit sonrasında şehidin babası Mehmet Gökçe ile görüşen Vali Kerem Al, aileye başsağlığı ve sabır dileklerini iletti.
Şehidin oğlu Buğra Gökçe ile de konuşan Vali Al, “Şehidimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabır diliyorum. Mekânı cennet olsun” diye konuştu.

Şehidin babası Mehmet Gökçe Vali Kerem Al ve diğer protokol mensuplarına kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x