Şehit haberi, aileye sağlık ekibi kontrolünde verildi

05 Ağustos 2015 Çarşamba 10:56

Şırnak’ta dumandan zehirlenerek şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Ölmez’in, Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde ikamet eden ailesine haber, sağlık ekibi kontrolünde verildi. Babası vefat etmiş olan şehit Hüseyin Ölmez’in (40) şehadet...

Şehit haberi, aileye sağlık ekibi kontrolünde verildi

Şırnak’ta dumandan zehirlenerek şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Ölmez’in, Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde ikamet eden ailesine haber, sağlık ekibi kontrolünde verildi.

Babası vefat etmiş olan şehit Hüseyin Ölmez’in (40) şehadet haberi annesi Cennet Ölmez’e, Bahçe Kaymakamı M.Alper Çığ, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Dönmez, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Önder Irkılata ve Belediye Başkanı İbrahim Baz tarafından verildi. Haber üzerine fenalaşan kız kardeşleri ve annesine 112 sağlık ekibi müdahale etti. Kız kardeşleri ambulansla hastaneye kaldırıldı. Şehit ailesini komşuları yalnız bırakmadı.

Hududun diğer yanında henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın dumanından zehirlenerek şehit düşen Ölmez, evli ve bir kız, bir erkek çocuğu sahibi idi. Ölmez'in, bayramdan önce Çanakkale'den Şırnak’a tayini çıktığı öğrenildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x