Şehit polis memuru için tören düzenlendi.

31 Aralık 2012 Pazartesi 13:50

Siirt'in Aydınlar ilçesinde kaymakamlık binasında nöbet tutarken çatından düşerek ağır yaralanan polis memuru Ömer Yazıcı (32), tedavi gördüğü Devlet Hastanesi'nde şehit oldu.    Polis memuru için Emniyet Müdürlüğü...

Şehit polis memuru için tören düzenlendi.

Siirt'in Aydınlar ilçesinde kaymakamlık binasında nöbet tutarken çatından düşerek ağır yaralanan polis memuru Ömer Yazıcı (32), tedavi gördüğü Devlet Hastanesi'nde şehit oldu.

    Polis memuru için Emniyet Müdürlüğü önünde bir tören düzenlendi. Şehidin öz geçmişinin okunmasının ardından Emniyet Müdürü Mutlu Ekizoğlu bir konuşma yaptı. Acılarının büyük olduğunu belirten Ekizoğlu, ” Yaptığı hizmetler unutulmayacaktır. Çok başarılı çalışmaları oldu. . Ömer kardeşimiz doğduğu yerde şehit düştü. Ailesi bizim ailemizdir. Acımız büyük.” dedi.

    İl Müftüsü Faruk Arvas’ın yaptığı duada polis memurunun görev şehidi olduğunu belirtti. Şehit polis memurunun basası Tahsin ve eşi Gülşah’ı, Vali Aydın, Emniyet Müdürü Ekizoğlu ve Müftü Arvas teselli etti. Polis memurlarının yakınlarının tedavisi için bir sağlık ekibi de törende hazır bulunduruldu.

    Polis memurunun cenaze törenine Vali Ahmet Aydın, 3.cü Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Şükrü Eken, Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Bayar, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri, vatandaşlar, polisler ve askerler katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x