Simpsonsların kehaneti gerçek mi oluyor

06 Ekim 2020 Salı 10:16

ABD’de seçimlere 32 gün kala Trump’a koronavirüs teşhisi konması dünya gündemine bomba gibi düştü. Trump'ın yakın çevresindeki danışmanları ve senatörler de birer birer Covid'e yakalandı. Trump’a geçmiş olsun mesajları yağarken daha önce hastalığı küçümsediği için de tiye alındı.

Simpsonsların kehaneti gerçek mi oluyor
1-ABD'nin en uzun soluklu dizisi Simpsonlar'ın (The Simpsons) bazı gerçek olayları önceden tahmin etmesi, diziyi dünya çapında gündeme taşıyor. Dizi, ABD Başkanı Donald Trump ile alakalı daha önce birçok kehanette bulunmuş ve bu kehanetlerden çoğu gerçekleşmişti.

2-ABD'nin en beğenilen çizgi dizilerinden olan Simpsonlar'da yer alan kehanetler dünya çapında konuşulmaya devam ediyor.

ABD Başkanı Donald Trump’ın korona virüse yakalandığını duyurması ardından Simpsons kehanetlerindeki ölüm sahnesi bir kez daha gündeme geldi.

3-Son olarak, Donald Trump'ın başkan seçileceği konusunu önceden işlemesi Trump'ın öldüğü iddialarıyla da gündeme gelmişti. Ancak ölüm tarihi olarak işaret edilen 27 Ağustos 2020’de Trump, 3 Kasım'da yapılacak 59. başkanlık seçimleri için aday gösterilmişti.

Vee Covid açıklandı!

Yorum Gönder

@name x