Sinoplulardan Başkan Kavuncu’ya teşekkür ziyareti

19 Ocak 2013 Cumartesi 17:09

Sinop Ayancık ve Ayancık’ı Sevenler Derneği (AYSEV)’nin kurucu üyeleri Nuh Kazım Yaman, Yılmaz Ulusoy, Oktay Özkan ve Muhittin Yüksel, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu’yu makamında ziyaret etti. Dernek üyeleri İstanbul’da yaşayan...

Sinoplulardan Başkan Kavuncu'ya teşekkür ziyareti

Sinop Ayancık ve Ayancık’ı Sevenler Derneği (AYSEV)’nin kurucu üyeleri Nuh Kazım Yaman, Yılmaz Ulusoy, Oktay Özkan ve Muhittin Yüksel, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu’yu makamında ziyaret etti.

Dernek üyeleri İstanbul’da yaşayan Sinoplularla sosyal ve kültürel dayanışmanın artırılması için etkinlik gerçekleştireceklerini belirterek İsmail Kavuncu’ya derneklere verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Kavuncu, "Bizler büyük Eyüp Sultan ailesi olarak çocuklarımıza geleneklerimizi, örf ve adetlerimizi yaşatmanın önemini vurguluyoruz. Derneklerimiz, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının öne çıktığı yerler. Bu yolda doyduğu yerle doğduğu yer arasında güzel köprüler kurarak, kültür mirasımızı gelecek nesillere aktarma çaba ve gayreti içinde olan, insanlığa güzel hizmetler yapmayı kendine amaç edinmiş derneklerimizin her zaman yanındayız." diye konuştu.

Toplantı sonrası dernek üyeleri Başkan İsmail Kavuncu’ya Sinop Spor’un atkısını hediye etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x