Sobayı tutuşturmaya çalışan anne ve iki oğlu yaralandı

22 Mart 2013 Cuma 07:08

Kağıthane'de bir apartman dairesinde sobayı yakmaya çalışan anne ve iki oğlu, çeşitli yerlerinden yanarak yaralandı. Anne ve oğullarını eve giren itfaiye ekipleri kurtardı. Olay, saat 06.00 sıralarında Hürriyet Mahallesi Egemen Sokak'taki...

Sobayı tutuşturmaya çalışan anne ve iki oğlu yaralandı

Kağıthane'de bir apartman dairesinde sobayı yakmaya çalışan anne ve iki oğlu, çeşitli yerlerinden yanarak yaralandı. Anne ve oğullarını eve giren itfaiye ekipleri kurtardı.

Olay, saat 06.00 sıralarında Hürriyet Mahallesi Egemen Sokak'taki bir apartmanda meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, Ayşe Dağlı erken kalkarak sobayı yakmak istedi. İki oğlunun bulunduğu odadaki sobayı yakmaya çalışan anne Dağlı'nın elindeki alevli kağıt parçası bir anda koltukların üzerinde düştü. Koltukların alev almasıyla büyüyen yangın, içeridekileri alevlerin içinde bıraktı. Vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan anne ve oğulları olay yerine gelen itfaiye ekiplerince kurtarıldı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri de yaralılara ilk müdahaleyi yaptı. Anne ve çocukları hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x