Sokakta öldürülen şahıstan kimlik çıkmadı

01 Şubat 2013 Cuma 10:54

Kağıthane’de sırtından vurularak öldürülen şahsın cesedi olay yerindeki incelemelerin ardından Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Cinayete kurban giden şahsın üzerinden kimlik çıkmadı. Polis, olayla ilgili...

Sokakta öldürülen şahıstan kimlik çıkmadı

Kağıthane’de sırtından vurularak öldürülen şahsın cesedi olay yerindeki incelemelerin ardından Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Cinayete kurban giden şahsın üzerinden kimlik çıkmadı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Olay, Hamidiye Mahallesi Hünkar Caddesi ile Karaman Sokak kesişiminde saat 05.30 sıralarında meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, ismi öğrenilemeyen bir kişi arkasından yaklaşan kişi ya da kişilerce 2 el ateş edilerek öldürüldü. Silah seslerini duyan vatandaşlar yolda yatan bir kişinin cansız bedenini gördü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi.

Güvenlik şeridi çekerek çevreyi boşaltan polis ekipleri delil araştırması yaptı. Yapılan incelemede üzerinden kimlik çıkmayan şahsın 40-45 yaşlarından birisi olduğu görüldü. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ile Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, cinayet adresinde detaylı çalışma yaptı. Polis, öldürülen şahsın kimliğini belirlemek için bazı mahalle sakinlerine cesedi gösterdi. Ancak yapılan şahsı tanıyan çıkmadı.

Ticari taksi şoförü Menderes Ağca, saat 06.00 sıralarında durağa geldiğine ve yerdeki cesedi görünce durumu polise bildirdiğini aktardı. Ağca, olay anını ise görmediğini söyledi. Polis, olay yeri yakınındaki iş yerlerine ait güvenlik kamerası görüntülerini de incelmeye aldı.

Kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce öldürülen şahsın cesedi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.
Yorum Gönder

@name x