SOYKIRIM İDDİALARI İÇİN MÜTEKABİL KARŞI DAVALAR !..

02 Kasım 2019 Cumartesi 13:12

Bunun için görevlendirilmeye ihtiyaç yoktur, konuya hakim, davasını sürdürebilecek bir araştırmacı akademisyen veya araştırmacı gazeteci, (hatta bu ünvanı olmasa bile herhangi bir birey) MESELA KIZILDERİLİLERİN SOYKIRIMA UĞRADIĞINA DAİR,...

SOYKIRIM İDDİALARI İÇİN MÜTEKABİL KARŞI DAVALAR !..
Bunun için görevlendirilmeye ihtiyaç yoktur, konuya hakim, davasını sürdürebilecek bir araştırmacı akademisyen veya araştırmacı gazeteci, (hatta bu ünvanı olmasa bile herhangi bir birey) MESELA KIZILDERİLİLERİN SOYKIRIMA UĞRADIĞINA DAİR, mesela Afganistan’da, mesela Kore’de, mesela işte böyle benzer ABD sabıkası olan yerlerde ABD’nin suçlu olduğuna dair, mukabil davalar açabilir. Bu davalar mahkemeler tarafından ilgili deliller incelendikten sonra hükme bağlanabilir, ardından muhataplarının tazminat yolu açılabilir.

VEYA MAHKEMELER (ABD’de olduğu gibi) KONUYU ‘TÜRK PARLAMENTOSU’NA TAŞIYABİLİR.. TBMM tıpkı ABD’nin izlediği yol ile konuyu oylayıp CUMHURBAŞKANI ONAYI’na sunabilir.

Bunları “devlet” de organize edebilir, gönüllüler de yapabilir..

Bunlar iğrenç oyunlar gibi gelmesin size.. İğrenç oyunlar ile mağlup ve mahkûm ediliyorsak anladıkları dilden konuşmak haktır.. “Kısas”tır !..

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN !..

Ali BAYKAN

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

vatandaş 1 hafta önce yorumlandı

hele şu soykırımın büyüğünü yapmış domuzlara bak hele her yerde soykırım yaptınız bizimi soykırımla suçluyorsunuz.kızıldereliler afganistan ırak cezayir ruanda hele bunların hesabını verin .domuz kafalılar

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Tırak Kor 1 hafta önce yorumlandı

**Allahın adı sadece-hrisitiyan kilisesinin iznik konsülü 2.costantin zamanında tanrı olarak alınmış zira isa tanrı olarak sunulduğundan babası tanrı oğlu ise kutsal tanrı şeklinde lanse ismidir-yahudilerin talmut ,(babil sen hedren m.ö.2000 yığndaki hahamlar konsülünce Allahın ismi edonai(tanrı)türklerin Allaha, tanrı demeleri paganist türk kültürünün milliyetçiliğe sokan krıpto sabetayist yahudilere ait bir kavramdır.bunu kullanamzsınız efendi.

0 Kişi beğendi.