SUR'DA YARALANAN 2 ASKER DAHA ŞEHİT DÜŞTÜ !

24 Şubat 2016 Çarşamba 13:39

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde devam eden operasyonda yaralanan iki asker daha şehit oldu.Genelkurmay Başkanlığı, farklı saatlerde şehit olan askerlerle ilgili 2 ayrı açıklama yaptı. Açıklamalar şöyle:"24 Şubat 2016 Çarşamba günü Diyarbakır...

SUR'DA YARALANAN 2 ASKER DAHA ŞEHİT DÜŞTÜ !

 Diyarbakır'ın Sur ilçesinde devam eden operasyonda yaralanan iki asker daha şehit oldu.

Genelkurmay Başkanlığı, farklı saatlerde şehit olan askerlerle ilgili 2 ayrı açıklama yaptı. Açıklamalar şöyle:

"24 Şubat 2016 Çarşamba günü Diyarbakır ili Sur ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu bir kahraman silah arkadaşımız ağır şekilde yaralanmış, derhal hastaneye sevk edilmiş, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak saat 11.00'de şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, şehidimizin değerli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz.

08 Şubat 2016 Pazartesi günü Diyarbakır ili Sur ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu yaralanan ve tedavisine GATA'da devam edilen bir kahraman silah arkadaşımız yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 23 Şubat 2016 Salı günü saat 20.20'de şehit olmuştur. Kahraman şehidimize Allah’tan rahmet, değerli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz.” 

Yorum Gönder

@name x