Tabancayı bulmak için havuzu boşalttılar

19 Ocak 2013 Cumartesi 15:54

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde bir kişinin devriye gezen polis ekibini görünce sulama havuzuna attığı öne sürülen ruhsatsız tabanca, suyun boşaltılması sonucu bulundu.        Rüstempaşa Mahallesi Demokrasi...

Tabancayı bulmak için havuzu boşalttılar

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde bir kişinin devriye gezen polis ekibini görünce sulama havuzuna attığı öne sürülen ruhsatsız tabanca, suyun boşaltılması sonucu bulundu.

        Rüstempaşa Mahallesi Demokrasi Caddesi'nde devriye gezen polis ekibi, iddiaya göre, kendilerini fark eden bir şahsın fidanlıktaki sulama havuzuna bir cisim attığını fark etti. Durumdan şüphelenen polis ekibi, 2 metre derinliğinde havuzun suyunu boşaltmak için belediyeden yardım istedi. Üç saatlik çalışma sonucunda suyu vidanjör ve itfaiyenin gönderdiği motorla boşaltan polis, havuzdaki tabanca buldu. 7,65 çapındaki silahın şarjöründe 6 adet dolu fişek, bahçedeki kulübenin yanında ise 10 adet boş kovan bulundu. Ruhsatsız tabancayı havuza attığı öne sürülen H.M. gözaltına alındı. Tabanca ise balistik inceleme için kriminal laboratuvarına gönderildi. Silahın daha önce bir suçta kullanılıp kullanılmadığı yapılacak incelemenin ardından belli olacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x