Takdir belgesi alan öğrenciler havuzla ödüllendiriliyor

27 Ocak 2013 Pazar 09:34

Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, takdir belgesi alan tüm öğrencileri olimpik havuzla ödüllendiriyor.     Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Dr. Süleyman Şahin, 2012-2013 eğitim öğretim yılında 1. dönem...

Takdir belgesi alan öğrenciler havuzla ödüllendiriliyor

Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, takdir belgesi alan tüm öğrencileri olimpik havuzla ödüllendiriyor.

    Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Dr. Süleyman Şahin, 2012-2013 eğitim öğretim yılında 1. dönem takdir belgesi alan tüm öğrencilere sürpriz bir hediye verdi. Şahin, başarılı öğrencilere, Atıcılar Olimpik Yüzme Havuzu’nu yarıyıl tatili süresince tahsis etti.

    “TAKDİR BELGELERİNİ GÖTÜRMELERİ YETERLİ”

    Süleyman Şahin, öğrencilere şu müjdeyi verdi: “Takdir belgesi alan her öğrenci hiçbir ön kayıt yaptırmadan, sadece nüfus cüzdanı ve karnesi ile birlikte takdir belgesini yanında getirerek, ücretsiz yüzme kurslarına katılabilecek. Başarıyı ödüllendirmek ve diğer öğrencileri de başarı yolunda motive etmek amacıyla başlattığımız proje kapsamında, takdir belgesi alan binlerce öğrenci programdan yararlanacak. Öğrencilerin, yüzme antrenörlerinin eşliğinde olimpik yüzme havuzunda eğitim alması ve yüzme sporunun keyfini çıkarması sağlanacak.”

    Yüzme programının 29 Ocak Salı günü başlayacağını ve 8 Şubat Cuma gününe kadar devam edeceğini belirten Şahin, kurslara ilk, orta ve lise öğrencilerinin katılabileceğini sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x