Taksim’de kar keyfi

07 Ocak 2013 Pazartesi 16:34

İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı Taksim Meydanı’na gezmeye gelenleri etkilemedi. İstiklal Caddesi’nde yürüyen binlerce vatandaş, karın keyfini çıkardı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün bilgilendirmesi doğrultusunda bu...

Taksim'de kar keyfi

İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı Taksim Meydanı’na gezmeye gelenleri etkilemedi. İstiklal Caddesi’nde yürüyen binlerce vatandaş, karın keyfini çıkardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün bilgilendirmesi doğrultusunda bu sabah İstanbul’da kar yağışı görülmeye başlandı. Öğle saatlerine doğru kar etkisini artırdı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi de kar yağışına karşı alarma geçip herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için önlem aldı.

Taksim Meydanı’nda ise kar yağışına rağmen insan trafiğindeki yoğunluk azalmadı. İstiklal Caddesi’nde yürüyen vatandaşlar lapa lapa yağan karın keyfini çıkardı. Kimisi meydanda fotoğraf çekildi, kimisi de yürüyüş yaptı.

Akli dengesi yerinde olmayan bir kişi ise yoğun kar yağışına rağmen aydınlatma direğinin altında uykuya daldı. Ne kar yağışı ne de insan trafiği şahsın uykusunu bölmedi. Polisin uyardığı şahıs, “Gaffar Okkan’ın selamı var.” diyerek polislerden kurtulmaya çalıştı.


Yorum Gönder

@name x