Taş atan eylemcilere polis müdahale ettti

18 Ocak 2013 Cuma 17:13

Şişli’de korsan gösteri yapan gruba polis müdahale etti. Göstericilerin kaldırım taşlarını sökmesi dikkat çekti. Bazı vatandaşlar da sıkılan biber gazından etkilendi. Olay Okmeydanı Şark Kahvesi mevkiinde gerçekleşti. Yüzleri maskeli...

Taş atan eylemcilere polis müdahale ettti

Şişli’de korsan gösteri yapan gruba polis müdahale etti. Göstericilerin kaldırım taşlarını sökmesi dikkat çekti. Bazı vatandaşlar da sıkılan biber gazından etkilendi.

Olay Okmeydanı Şark Kahvesi mevkiinde gerçekleşti. Yüzleri maskeli yaklaşık 30 kişilik grup ana caddeye doğru yürüyüşe geçti. Çevik kuvvet ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Maskeli grup polise taşla saldırmaya başladı. Bu sırada polis ekipleri, önce panzerle su sıkarak eylemcilere müdahale etti. Grup taşlı saldırısına devam edince, polis ekipleri de gruba gaz bombası ile karşılık verdi. Bazı vatandaşlar atılan biber gazından etkilendi. Göstericiler ise gaz bombası atıldıktan sonra ara sokaklara kaçıştı. Bazı göstericiler kaldırım taşlarını sökerek polise attı. Bölgede gerginlik sürüyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x