Terör kurbanı Vatan Budak toprağa verildi

04 Ağustos 2015 Salı 18:55

Suruçta'ki bombalı saldırıda yaralandıktan sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Vatan Budak'ın cenazesi, Gaziosmanpaşa Mezarlığı'nda toprağa verildi. Suruçtaki bombalı saldırı sonrası yaralanan Vatan Budak için Gaziosmanpaşa...

Terör kurbanı Vatan Budak toprağa verildi

Suruçta'ki bombalı saldırıda yaralandıktan sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Vatan Budak'ın cenazesi, Gaziosmanpaşa Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Suruçtaki bombalı saldırı sonrası yaralanan Vatan Budak için Gaziosmanpaşa Yenidoğan Camii'nde ikindi namazını müteakiben cenaze namazı kılındı. Namaz öncesi Budak'ın babası Murat Budak, taziyeleri kabul etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın'ın çelenk gönderdikleri görüldü. Cenazenin mezarlığa götürülüşü sırasında Budak'ın tabutuna örtülmek istenen terör örgütü bayrağına yakınları müsaade etmedi. Sevenleri tarafından Budak'ın tabutuna fotoğrafı ve Beşiktaş bayrağı örtüldü.

Namaz sonrası cenaze aracına konulan Budak'ın cenazesi, helallik için caminin yakınındaki evine götürüldü. Ardından cenaze Gaziosmanpaşa Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x