Terör zanlıları sağlık kontrolünden geçirildi

19 Mart 2013 Salı 09:24

Terör örgütü DHKP-C'ye yönelik operasyonda gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrolünden geçirildi. Şüpheliler daha sonra sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü...

Terör zanlıları sağlık kontrolünden geçirildi

Terör örgütü DHKP-C'ye yönelik operasyonda gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrolünden geçirildi. Şüpheliler daha sonra sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, terör örgütü DHKP-C'ye yönelik operasyon yaptı. Özel harekat polislerinin katıldığı, çevik kuvvet ve polis helikopterinin de destek verdiği operasyonda önceden tespit edilen adreslere eş zamanlı baskın yapıldı. Haklarında yakalama kararı bulunan çok sayıda şüpheli ise gözaltına alındı. Baskın yapılan adreslerdeki bazı belge ve dokümanlara da el kondu.

Gözaltına alınan şüpheliler Adli Tıp Kurumu'nda sağlık kontrolünden geçirildi. Bazı şüphelilerin sağlık kontrolüne çıkartılışı sırasında slogan attığı görüldü. Zanlılar, sağlık kontrolünün ardından sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x