TERORİSTLERDEN HAİN SALDIRI ! 1 ŞEHİT 2 YARALI

20 Temmuz 2015 Pazartesi 22:34

Adıyaman'da baraj inşaatında arazi taraması yapan jandarma timine uzun namlulu silahlarla ateş açan teröristler ile çıkan çatışmada 1 jandarma başçavuş şehit oldu, 2 asker de yaralandı.

TERORİSTLERDEN HAİN SALDIRI ! 1 ŞEHİT 2 YARALI

 

Merkeze bağlı Kömür Beldesi'nin Kürk ve Derinsu mevkilerinde arazi taraması yapan jandarma timine, terör örgütü PKK mensupları tarafından taciz ateşi açıldı. Jandarmaların açılan ateşe karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. Özel harekat timinin de sevk edildiği bölgede çıkan çatışmada 1 jandarma başçavuş şehit oldu, 2 asker de yaralandı. Operasyonun sürdüğü bölgeye destek kuvvet ve sağlık görevlileri sevk edildi.

1 ŞEHİT, 2 YARALI

Adıyaman merkeze bağlı Kömür Beldesi yakınlarındaki baraj inşaatını 5 Haziran günü basarak iş makinesini yakalan PKK'lılara yönelik bugün öğle saatlerinde Kürk ve Derinsu mevkilerinde arazi arama taraması yapan jandarma timine, PKK'lı teröristler tarafından ateşi açıldı. 

Çıkan çatışmada 1 jandarma astsubay başçavuş şehit oldu, 2 asker de yaralandı. Operasyonun sürdüğü bölgeye destek kuvvet ve sağlık görevlileri sevk edildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x