TGB Genel Başkanı Yücel: Çuval eylemi amacına ulaştı

23 Ocak 2013 Çarşamba 16:27

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Genel Başkanı İlker Yücel, İskenderun’da gerçekleştirilen ‘çuval’ eyleminin amacına ulaştığını söyledi. Yücel, TGB İskenderun Şubesi'nde düzenlediği basın toplantısında, geçmişte yaptıkları...

TGB Genel Başkanı Yücel: Çuval eylemi amacına ulaştı

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Genel Başkanı İlker Yücel, İskenderun’da gerçekleştirilen ‘çuval’ eyleminin amacına ulaştığını söyledi.

Yücel, TGB İskenderun Şubesi'nde düzenlediği basın toplantısında, geçmişte yaptıkları iki çuval geçirme eyleminin ardından üçüncüsünün İskenderun’da NATO askerlerine kısmet olduğunu söyledi.

Eylemlerin devam edeceğini belirten Yücel, Kahramanmaraş ve Gaziantep'te de çeşitli organizasyonlar yapacaklarını bildirdi. Patriotlar ile bölgede bir savaş çıkarılmak istendiğini iddia eden Yücel, çuval üzerinden bir mesaj vermek istediklerini belirterek, “Bu eylemin kayıtlara geçmesini istedik.” diye konuştu. Amaçlarının askerlere zarar vermek olmadığını, sadece başlarına çuval geçirerek mesaj vermek istediklerini aktaran Yücel, “İçerisinde un olan çuvalla eylemimizi yaptık ve mesajımızı verdik. ABD ve NATO askerlerine bu topraklarda rahat vermeyeceğiz.” dedi.

Alman askerin başına çuval geçiren Mehmet Ak isimli TGB üyesi arkadaşları tarafından alkışlanarak tebrik edildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x