TOKİ Konutları selden zarar gördü

03 Ağustos 2015 Pazartesi 17:36

Ordu'nun Ünye ilçesinde TOKİ Konutlarının zemin katlarını, şiddetli yağışlar sonrası su bastı, iki bloğun elektrik saatleri zarar gördü.Edinilen bilgilere göre, Ünye TOKİ Konutlarının zemin katlarında lavabo ve tuvaletlerden yükselen...

TOKİ Konutları selden zarar gördü

Ordu'nun Ünye ilçesinde TOKİ Konutlarının zemin katlarını, şiddetli yağışlar sonrası su bastı, iki bloğun elektrik saatleri zarar gördü.

Edinilen bilgilere göre, Ünye TOKİ Konutlarının zemin katlarında lavabo ve tuvaletlerden yükselen su sonrası bazı blokların zemin katlarında zararlar meydana geldi. C1-2 ile C1-3 bloklarında zemin katlarında bulunun elektrik saatleri sel sularının birikmesi neticesinde zarar gördü. Site sakinleri tarafından YEDAŞ’a bildirilen saatler değişim için rapor tutuldu.

İlköğretim Okulu ile TOKİ Konutları arasındaki yoldan gelen suyun kanal ya da perde duvar marifeti ile kaydırılması için Ünye Belediyesi’ne dilekçe verdiklerini ifade eden TOKİ sakinleri, ancak belediye tarafından herhangi bir müdahale yapılmadığını dile getirdiler.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x