TREN SESİNİ KELKİT VE HARŞİT VADİLERİNDE DUYANA KADAR TAKİPTEYİZ!

09 Eylül 2020 Çarşamba 20:04

Erzincan Gümüşhane Trabzon demiryolu hattının değiştirilerek, Erzurum Rize'ye kaydırıldı bilgisi üzerine, kısa bir süre içerisinde memleket sevdalısı...

TREN SESİNİ KELKİT VE HARŞİT VADİLERİNDE DUYANA KADAR TAKİPTEYİZ!
Değerli dostlar,
Erzincan Gümüşhane Trabzon demiryolu hattının değiştirilerek, Erzurum Rize'ye kaydırıldı bilgisi üzerine, kısa bir süre içerisinde memleket sevdalısı Gümüşhaneli hemşehrilerimizin, siyasi parti farkı gözetmeksizin, Gümüşhane yerelde ve Gümüşhane dışında yaşayan tüm Memleket Sevdalıları hemşehrilerimizin, topyekün bir şekilde, toplumsal reflekslerini göstererek, demir yolu güzergahının değiştirilmesi yönünde memleketlerine sahip çıkarak ortaya koymuş oldukları tavır gurur vericidir.

Değerli dostlar,

En son aldığımız bilgi demiryolu güzergahın değişmediği Erzurum, Rize demiryolunun alternatif olduğu yönündedir. Ancak bu bilgiyi resmi yazı ile teyit edilinceye kadar geri adım atmayacağız. Amacımız kaderi kadersizlik olan, Gümüşhane'nin bu demiryolu güzergahı ile birlikte sosyo ekonomik yapısının canlanması sonucu halkın yaşam düzeyinin atmasını amaçlamaktadır.

Tüm duyarlı hemşerilerimize göstermiş oldukları güçlü ve etkili reflekslerin den dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Milletvekillerimizin etüt çalışmaları devam ediyor, yönünde yaptıkları açıklama ucu açık bir açıklamadır ikna edici değildir.

Devlet isleri sözle değil, belge ile yapılır.!

Durmak yok resmi yazı gelinceye kadar mücadeleye devam...

Gümüşhaneliler Dayanışma Platformu GÜDAP

Kamil KOÇ

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x