Truva atı üzerine çıkarak şov yaptı

23 Nisan 2015 Perşembe 20:42

Çanakkale Kordon boyunda bulunan ve Troya filminde kullanılan Truva atının üzerine çıkan alkollü kişi, şov yaptı. İnme sırasında düşme tehlikeli geçirmesi üzerine çevredeki vatandaşlar panik yaşadı.Brad Pitt’in de oynadığı Troy...

Truva atı üzerine çıkarak şov yaptı

Çanakkale Kordon boyunda bulunan ve Troya filminde kullanılan Truva atının üzerine çıkan alkollü kişi, şov yaptı. İnme sırasında düşme tehlikeli geçirmesi üzerine çevredeki vatandaşlar panik yaşadı.

Brad Pitt’in de oynadığı Troy filminde kullanılan ve daha sonra kente getirilip Kordon Boyuna yerleştirilen 12.4 metre yüksekliğindeki Truva atına bugün 56 yaşındaki N.G. tırmandı. 12.4 metre yüksekliğindeki atın üzerine çıkan N.G. burada şov yapmaya başladı. Olay yerine polis ve itfaiye ekipleri geldi. Bunu gören çevredeki vatandaşlar da toplanarak eşlik etti. Vatandaşlardan kimisi hatıra fotoğrafı çekerken, kimisi ise inmesi için ikna çabasına girdi. Atın dizginlerini sallayarak gösteri yapan N.G. bir süre sonra inmek istedi. İnme sırasında zorlanınca, bu kez inmemesi için vatandaşlar bağırmaya başladı. Buna rağmen inmeye devam edince bir ara düşme tehlikesi geçirdi. Uğraşma sonucu attın üzerinden inebilen N.G. yi polis ekipleri gözaltına alırken, vatandaşlar da alkışladı. N.G. polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x