TÜRK MİLLETİ NE HAİNİNİ NE İŞBİRLİKÇİSİNİ NE DE KAHRAMANLARINI UNUTUR

24 Eylül 2014 Çarşamba 13:59

Dünyada bu kadar haini, uğraşanı, karışanı, fitne çıkaranı düşmanı düşman üreteni olan başka bir millet var mıdır?

TÜRK MİLLETİ  NE HAİNİNİ  NE İŞBİRLİKÇİSİNİ  NE DE KAHRAMANLARINI  UNUTUR

 Dünyada bu kadar haini, uğraşanı, karışanı, fitne çıkaranı düşmanı düşman üreteni olan başka bir millet var mıdır? Bu özellik ilahi misyonu olan bu necip milletin büyüklüğünü göstermez mi? Ekmeğini yiyerek arkadan hançerlenen fırsat düştüğünde her türlü kahpelik, kalleşlik ve alçaklığa yeltenmeye rağmen bu millet hala ismiyle, cismiyle endamıyla ayaktadır. Milli hafıza sürekli kayıt yapmaktadır.

Herkesin önüne davranışları bir gün mutlaka dökülecektir hiçbir şey olmasa bile musalla taşına herkes gelecek bu milletin hakkını ödeyecektir. Bu koca dünyada üç beş tane temelsiz güç emperyalist kan ve kapital budalasına köle olmayı hiçbir zaman Türk milleti kabul etmeyecektir. Çuval dolar boşanır tekrar dolar ama en son çuvala giren kim olur onu Allah bilir. Bütün bu sıfat sahiplerini layık olduğu şekilde değerlendirmek bu yüce milletin emsalsiz hüneridir. Türk isminden rahatsızlık duyan ancak fitnecilerdir, zalimlerdir, art niyetlilerdir bu zengin geçmişimizi kurcalayarak oradan özgürlük hak adına bir mezarlık soyguncusu misyonu ile yeni yönetim yapılarına gitmek dereyi tersine akıtmaktır. ABD de başkan Obama Türkiye de başkan Erdoğan siyaset öngörüsü ülkeyi maceraya sürüklememelidir. Türksüz geleceği deneyenler oluşacak sevgi barış kardeşlik ve birlikte yaşama kararlılığı selinde boğulurlar. Maddi gücü sermayesi imkanları kanalı kapitali medyası olan yanlış yönlendirme şartlandırma ile barajlar kurar bir müddet bunu başarabilir ama bu rahmete berekete zenginliğe hiçbir baraj barikat dayanamaz. bendi söker çiğner aşar sonsuza kadar Boşnak’ı, Kürt’ü, Arap’ı ve her türlü kardeşimizle Türk milli kimliği ile akar gideriz. Bulandırılan sular durulur arınır berraklaşır herkes tarihi hafızalarda hain kahraman yerini alır. Bu millet ne hainini ne işbirlikçisini nede kahramanı asla unutmaz. Unutturmaya çalışılsa da bozkurtlar çıkar düşman istikamet tanımlaması yapar sonsuzluğa giden yolculuk devam eder. Günün tarihini Türkler yeniden doğru yazar çünkü tarihi her seferinde Türkler yazar.

Türk milleti bu dayatma ayrışmayı ötekileşme itilme kakılma ve aşağılanmayı asla hak etmedi. Yıllarca milli geleneklerimizde var olan” insanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışı ile her inanca, etnisiteye, millete, kültüre, engin, müsamaha ile varlığını sürdürme hakkını tanıdık. asimile etseydik bunu denemeye kalkışsaydık hiçbir engel yoktu. Osmanlı hinterlandında hiçbir millet kalmazdı. Bugünkü dünyanın emperyalist küresel çete ve eşkıyalarının ceddimizden alacağı çok ders vardır. Dün Osmanlıya reva görülen inanç ve etnik temelde dayatmaya cevabımızı Kurtuluş Savaşı’nda kahramanca verdik. Bu cevabı her zaman verme potansiyeli olan şerefli bir milletiz. Onlarla ve uzantıları ile dağlarda mücadele gerekirse kıyamete kadar sürmelidir. Bu topraklarda hainde işbirlikçide düşmanda hiç bitmez. Dünya ölçeğinde gerek diplomasi ile gerekse her konuda mücadele sonuna kadar sürmelidir. Çünkü bu böyle gelmiş böyle gider sıra ile geliyorlar sanırım dünyada kuyruğunu ülkemize sokmayan ülke yoktur. Kuyruk acısı olan yığınla ülke vardır bugünkü feveranda bu kuyruk acısındandır.

Bugün bir özgürlük ve evrensel değerler maskeli uluslar arası boyutlu gizli derin psikolojik harekata milletçe maruz kaldık.. Düşman algılama melekelerimiz dumura uğramadı. Sınırlarımıza birilerinin dayandığı içimize karıştığı yerde yapılması gereken her türlü sınırları genişlemeye zorlamak içimize karışanın elini ayağını budamaktır. Bu açılım BOP un ülkemize ve bölgemize somut yansıması Habur kara günleridir. Öcalan’ın ve kanlı katillerin sanki Devlete karşı galip gelmişçesine muhatap alınarak milletin milli gururu rencide edilmiştir. Bu millet ve onun devleti üç beş tane soysuz dönme alçak işbirlikçi silahlı caniye meydanı asla bırakamaz. Bu konuda korkmuş sinmiş mecalsiz kalmış olabilirsiniz. Yapılan kamu oyu yoklamaları milletin bütün yönlendirmelere rağmen Öcalan la temasınızı onaylamadığını gösteriyor. Türk milletine tarafsız eşit dürüst adil bir bilgilendirme ile gerçekleri anlatınız ve kararı millete bırakınız.

Risk alıyorum adı altında bir milletin birliğini bütünlüğünü tehlikeye kaosa kargaşaya ve ateşe atamazsınız buna hakkınız yoktur. Bu 36 etnik köken ve mezarlık edebiyatı ile gordan ölüleri çıkarma teşebbüsüdür. Bunun sonu gelmez bugün Kürt kardeşimin şahsında başımıza terör örgütü belası musallat edilerek evlatlarımız şehit ediliyor. Yarın bu kafayla devam ederseniz 36 etnik köken sırayla bu senaryolara alet edilir. öbür gün bizi milletçe mezhep temelinde operasyon masasına yatmaya mecbur edersiniz. Girdiğiniz yol çok tehlikeli ve çıkmazdır. Bu yol kandır gözyaşıdır kardeşi kardeşe kırdırma ülkeyi sokakları ateşlemektir. Bu satırlar üç beş oy hesabı ile yazılmayan kardeşçe söylenen yüreğimizin sesidir. Bu ülkede kimsenin kimseyle derdi yoktur.

İsrail kendine işbirlikçi taşeron devletler kurdurmanın arayışı ile bölgeyi ateşe atmaya çalışıyor Barzani bir merhaledir devamı ve niyetler belidir. Biz bu ülkede hep birlikte aynı anlaşma kaynaşma birlikte yaşama dili olarak Türkçeyi hayatın her alanında sokakta okulda adliyede hastane posta hanede adliyede kışlada camide konuşmaya devam etmeliyiz. Yani etnik dillere hak adı altında ana doluyu birleşmiş milletler mi yapacaksınız?

Türksüz Anadolu Türksüz Türkiye Türksüz Anayasa Ve Türksüz dünya girişimlerine karşı direnmek bu ülkeyi birlikte kuran Türk milli kimliğini şerefi kabul eden kürdün de Boşnak’ın, Arap’ın ve herkesin boynunun borcudur. Anadolu birlikte uyanıyor, kıyama kalkıyor dünyada Türk milletinin ayak sesleri duyuluyor. Korku panik rahatsızlık bundandır Bu asil şerefli efendimizin (SAV) övgüsüne mazhar olmuş bu milletten ancak zalimler korkar. Bu millete haksızlık yapan ahını alan asla ve asla iflah olmaz. Biz her şeyimizi paylaştık ana baba kucağı olduk yine oluruz ama sessizliğimiz acizliğimiz korkaklığımız olarak anlaşılmasın yıldırım kasırga olur zalime dünyayı zindan ederiz. Dilimizle birliğimizle devletimizle geleceğimizle kardeşliğimizle kimse oynamasın ve bunu asla test etmesin. Kime haksızlık yapılıyorsa her türlü mücadeleyi birlikte vermek namus ve şerefimizdir. Herkes zenginliğini yaşasın ama Allah’ın bir olduğu gibi bu ülke tektir ve adı Türkiye Cumhuriyeti Milleti, Türk Milleti kıblesi Kabe, başkenti Ankara, bayrağı ay yıldızlı al bayraktır dili Türkçedir. Herkes akıllı, namuslu ve şerefli olsun. 

Yorum Gönder

@name x