Türk Milleti niçin ırkçı, faşist soykırım hedefidir?

29 Mayıs 2021 Cumartesi 12:47

Türk ırk ötesi yediden yetmişe milli kimliğimiz millet adımız milli direncin ve dirilişin ayakta kalmanın birlikte yaşamanın Türk mucizesi ebedi var olma formülüdür. “Ne mutlu Türküm diyene” sözü, ebedi var olmanın dünkü esrarengiz sözü güne ve geleceğe namus onur ve şeref sözümüzdür. Bu milli duruşa ırkçılık iftirası ya cehalet ya gaflet ya dalalet ya da ihanettir.

Türk Milleti niçin ırkçı, faşist soykırım hedefidir?
Stalin’in yaklaşık 500 bin Kırım Türk’ünü sürgüne gönderip 200 binini soykırıma uğratmasının yine Bulgar Jivkov’un 400 bin civarında Türk’e katliam ve sürgünü yapmasının; ABD, AB, İsrail ve Rusya’nın Türk’süz Türkiye hayalinden ne farkı var? Hedef aziz, yüce Türk milletidir. Keza Doğu Türkistan Türkleri de insanlık tarihinin kaydetmediği çağın firavunlarını zulüm soykırımının hedefi oldu. Zira İran-Irak harbinde Türk milleti yine o cephelerde soykırım katliam hedefi en son Suriye’de tasfiye hedefi oldu. 1911 Balkan Harbi ile başlayan geri çekilme üç kıta ve yedi deniz hükümranı cihan devletini kaybettirdi. Milyonlarca millet evladını 1911’den sonraki dünyanın alçakça, şerefsizce ve insafsızca üzerimize geldiği süreçte kaybettik. 1915 tehciri bu katliama içten işbirlikçi katillere karşı korunma refleksiydi. Yüzlerce asırlık yapılmayan tehcir 1915’de niçin yapıldı? Bugün bu sorunun cevabı doğru verilmezse yeni soykırım hedefi olmaya devam ederiz. İşte Kurtuluş Savaşı yokluklardan imkansızlıktan Allah’ın yardımı lütfu ile insanlık tarihinin ender kaydettiği bir büyük milli mücadele ve Allah’ın lütfu Atatürk ve silah arkadaşlarının ve bizimde gazi dedemizin katıldığı şeref onur payemizdir. Ceddimizin kutsal milli direnci ile 1683 Viyana Bozgunu ile başlayan mağlubiyetleri bitiren Çanakkale ve Sakarya Meydan muharebesi ile ayağa kalktık. O gün Ermenilerle ihanetin tutuşturulan fitili; İngiliz, Fransız ve Yunan’la Anadolu kanlı bir işgale yani Türk soykırımına dönmüştü ancak Atatürk’le bu soykırımın çanına ot tıkanmış ve Türk milleti Atatürk Türk rönesansını, milli kurtuluş mücadelesini başlatmıştır.

YIKILMADIK, YIKILMAYACAĞIZ VE ASLA TESLİM OLMAYACAĞIZ

Sultan Alpaslan ile Türk’e Anadolu kapılarını açan Fatih’le Konstantinopolis’i fetheden Atatürk’le İstanbul’u 2.kez fetheden milletin ölümsüz ruhudur. Bugün ne yapılması gerektiği işte o ölümsüz ruhta saklıdır. Türk itilecek, kakılacak, katliama uğrayacak sesimiz çıkmayacak he! Konuşup mazluma sahip çıkınca da ırkçı iftirasına uğrayacağız hayrola siz kim siniz? Türk milletinin yeryüzünün her tarafında kendini ve mazlumları savunma hakkı vardır. Bunu sulandıran küresel soykırım emperyalist çeteleri yerli yemleme besleme işbirlikçileri ve burnu sürtülmeye doymayan kuyruk acılı kandan beslenen Türk düşmanı vampirlerdir. Türk ırk ötesi yediden yetmişe milli kimliğimiz millet adımız milli direncin ve dirilişin ayakta kalmanın birlikte yaşamanın Türk mucizesi ebedi var olma formülüdür. “Ne mutlu Türküm diyene” sözü, ebedi var olmanın dünkü esrarengiz sözü güne ve geleceğe namus onur ve şeref sözümüzdür. Bu milli duruşa ırkçılık iftirası ya cehalet ya gaflet ya dalalet ya da ihanettir. “Mazlumlar için yaşasın Türk milleti zalimler için yaşasın Cehennem” yıkılmadık, yıkılmayacağız ve asla teslim olmayacağız.Sabri ŞENEL
 / 29.5.2021

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x