ÜLKÜCÜ BURAK TÜRKMENE YARDIMA GİTTİ ŞEHİT OLDU !

23 Temmuz 2015 Perşembe 12:12

Dün Maltepe merkez camii'nde hüzün vardı. İnandığı değerler adına Türk milleti ve Muhammed ümmeti sorumluluğu nefesini tüketen bir yiğidi Burak Misnici kardeşimizi uğurladık.

ÜLKÜCÜ BURAK TÜRKMENE YARDIMA GİTTİ ŞEHİT OLDU !

 Peygamberlerden sonra gelen en yüce rütbe olan şehitlik rütbesi ile Ülküdaşımızı hakka ugurladık. Hayatı mutfak tuvalet yatak odasından ibaret gören sakat bir anlayışla yaşamanın ötesine taşıyan özlem duyulan asil bir davranışla fani dünyaya veda eden bir yiğidi yolculadık. Bize bu nimetleri bırakanlar fedakarlıkta sınır tanımayan bedrin aslanlarının izini süren milyonlarca isimsiz kahramanlardır. Onlar her dara düştüğümüzde sahneye çıkan Türk milletinin kahraman asil evlatlarıdır. Beni aşan kutlu ve mübarek değerlere sevdalı önlerinde saygı ile eğilinmesi huşu ile dua edilmesi gereken normal üstü efsaneler halkasıdır. Ne mutlu onlara! Ne mutlu onları doğuran annelere!

Herkes oynaşta barda pavyonda çarşıda pazarda başka dünyalarda iken yaratılışın sırrına eren ona teslim olan zulme haksızlığa kazan kaldıran asil direnişin kutlu yolun isyancılarıdır. Dün Bayır Bucak Türkmenlerinin şahsında mazlumların yanında ömrünü tüketen ve bize çok büyük ders veren bir yiğidi ugurladık. Bu ülke ve millet üzerine hesap yapanlar belki mevzi başarılar ile mesafe alsalarda mazlumların kutlu mübarek feveranı mutkaka zalimlerin zulmünü bitirecektir. Ne istiyor bayır bucak Türkmenleri? sadece kendi topraklarında insanca yaşamak istiyorlar.Bunu gariplere çaresizlere çok görenler er veya geç mağlup olup kaybedeceklerdir. Bu dünya ömrü adaletle hükmedenler için kalıcı kan ve göz yaşı ile beslenenler için göz açıp kapayacak kadar kısadır. Buraklar gider adaletin adamlığın mazlumun bayrağı bir başka elde mutkaka yeniden ayağa kalkar. Bir ölür bin diriliriz Allah bizi hayat süren leşlerden etmesin.Onların Türk milletinin mazlumların varlık ve beka davası asla sahipsiz kalmayacaktır.Mazlumların sahibi Allahtır. Allah bizimledir.Zalimler istemesede Allah nurunu tamamlayacaktır.Tüm şehitlerimizi rahmet minnet ve saygı ile anıyor davaları davamız ve şerefimizdir.

Sabri Şenel

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x