ÜMİT ÖZDAĞ'DAN FLAŞ KOALİSYON AÇIKLAMASI !

12 Haziran 2015 Cuma 15:18

MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, koalisyona ilişkin MHP'nin tutumu konusunda, "MHP yetkili kurullarda meseleyi sonuna kadar değerlendirmiş değil. Yarın ve pazar günü yapılacak toplantılardan sonra genel başkan açıklama yapacaktır" dedi.

ÜMİT ÖZDAĞ'DAN FLAŞ KOALİSYON AÇIKLAMASI !

 7 Haziran genel seçiminin ardından, TBMM'de 25. Dönem görev yapacak milletvekillerinin kayıt yaptırma işlemleri sürüyor. 

MHP'den ilk kaydı Niğde Milletvekili Vedat Bayram yaptırdı. 

Eski bir sporcu olduğunu, İstanbul İl Gençlik Spor Müdürlüğü görevinde bulunduğunu belirten Bayram, Türk sporunun 10 yıldır düşüş yaşadığını, sporun sadece yarış değil aynı zamanda dinamik, enerjik, üretime katkı sağlayacak gençleri yetiştirme meselesi olduğunu anlattı. 

Vedat Bayram, tüm bunların MHP çatısı altında daha iyi yapılabileceğini savunarak, "Bürokrat olarak daha yetkili ve etkin çalışmalar içinde olabilmeyi umut ediyorum" dedi. 

Kaydını yaptıran MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ da gazetecilerin, MHP'nin koalisyon arayışlarına yaklaşımının ne olduğuna ilişkin soruya, "MHP yetkili kurullarda meseleyi sonuna kadar değerlendirmiş değil. Yarın ve pazar günü yapılacak toplantılardan sonra genel başkan açıklama yapacaktır" karşılığını verdi. 

Öte yandan, MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık ile AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer de kayıt yaptıranlar arasında yer aldı. 
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x