Üsküdar Adliyesi önünde Olay: 1 ölü, 4 yaralı

14 Aralık 2012 Cuma 19:59

İstanbul Üsküdar Adliyesi’nde bıçakla yaralama davasının görüldüğü anda, davacı ve müştekinin yakınları adliye önünde sopalarla birbirlerine girdi. Çıkan kavgada 1 kişi hayatını kaybederken 4 kişi de yaralandı.     Olay...

Üsküdar Adliyesi önünde Olay: 1 ölü, 4 yaralı

İstanbul Üsküdar Adliyesi’nde bıçakla yaralama davasının görüldüğü anda, davacı ve müştekinin yakınları adliye önünde sopalarla birbirlerine girdi. Çıkan kavgada 1 kişi hayatını kaybederken 4 kişi de yaralandı.

    Olay saat 14.30 sıralarında Üsküdar Adliyesi önünde meydana geldi. Bıçakla yaralama davasının görüldüğü sırada adliye önüne gelen 2 tarafın yakınları ellerinde bulunan çok sayıda sopayla birbirlerine saldırdı. 2 taraf arasında çıkan büyük kavgada yaralanarak adliye yanındaki özel bir hastaneye kaldırılan Yılmaz Karaağaç (34) isimli şahıs hayatını kaybetti. Aynı kavgada çeşitli yerlerinden yaralanan 4 kişi de tedavi altına alındı.

    Adliye önünde çıkan kavga sırasında yetersiz kalan polisler takviye ekipler çağırdı. Kavgaya karışan yaklaşık 25 kişi gözaltına alındı. Polisler yaralıların bulunduğu hastanenin önünde de güvenlik önlemi aldı.

    Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Yorum Gönder

@name x