Uykudayken öldürüldü

14 Mayıs 2015 Perşembe 17:05

Mersin’in Silifke ilçesinde bir kişi uykusundayken eve giren kişi veya kişiler tarafından öldürüldü.Olay, Pazarkaşı Mahallesinde dün gece meydana geldi. 55 yaşındaki Arif Portakal, gece yarısı uyuduğu sırada saldırıya uğradı. Portakal'ın...

Uykudayken öldürüldü

Mersin’in Silifke ilçesinde bir kişi uykusundayken eve giren kişi veya kişiler tarafından öldürüldü.

Olay, Pazarkaşı Mahallesinde dün gece meydana geldi. 55 yaşındaki Arif Portakal, gece yarısı uyuduğu sırada saldırıya uğradı. Portakal'ın kafatası ve yüzünün tanınmaz halde olduğu öğrenildi.

Olay, öğleden sonra ortaya çıktı. Babasını merak eden kızı Dursun Şahin ve annesi, eve geldiklerinde cesediyle karşılaştı. Çığlıklar üzerine eve gelen komşuları, 155 Polis İmdat’ı arayarak olayı bildirdi.

Arif Portakal’ın uzun yıllar fidancılık yaptığı, şimdilerde ise pazarda yumurta sattığı belirtildi. Portakal'ın komşuları ile bir sorunu olmadığı, kendi halinde bir insan olarak yaşadığı ifade edildi.

Cumhuriyet savcısı, olay yerinde yaptığı incelemenin ardından cenaze Adana’ya otopsiye götürüldü. Polis olay yerinde delil topladı. Soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x