Uyuşturucu operasyonunda yakalanan 12 kişi adliyeye sevk edildi

04 Ocak 2013 Cuma 15:31

Tekirdağ, İstanbul ve Diyarbakır illeri ile ortaklaşa yürütülen uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarda Tekirdağ’da 12 kişi adliyeye sevk edildi.        Tekirdağ Kaçakçılık ve Organize Suçlarla...

Uyuşturucu operasyonunda yakalanan 12 kişi adliyeye sevk edildi

Tekirdağ, İstanbul ve Diyarbakır illeri ile ortaklaşa yürütülen uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarda Tekirdağ’da 12 kişi adliyeye sevk edildi.

        Tekirdağ Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bir suç örgütünün uyuşturucu maddeleri Tekirdağ'da piyasaya sürme hazırlığında olduğunu belirlemesi üzerine Tekirdağ, İstanbul ve Diyarbakır’da eş zamanlı operasyonlar düzenlendi. Operasyonlarda 190 kilogram esrar ele geçirildi. Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan Hakan T. (33, Memduh Ö. (33), Cüneyt A. (23), İbrahim Halil Ç. (30), İsa M. (33), Sefer O. (39), Cüneyt D. (27), Tekin K. (29), Erdal P. (28), Kemalettin A. (35), Gültekin E. (29), ve Ferdi K. (31) Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından geniş güvenlik önlemleri altında Tekirdağ Adliyesi'ne getirildi.
Zuhal D. (28) ise emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x