Uyuşturucu satıcıları suçüstü yakalandı

13 Nisan 2013 Cumartesi 14:54

Adana Kozan’da uyuşturucu madde temin etmek ve satmak suçundan 2 kişi tutuklandı.Bir ihbarı değerlendiren Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Adana Caddesi üzerinde Gökhan E.(20) isimli bir şüphelinin üzerinde...

Uyuşturucu satıcıları suçüstü yakalandı

Adana Kozan’da uyuşturucu madde temin etmek ve satmak suçundan 2 kişi tutuklandı.

Bir ihbarı değerlendiren Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Adana Caddesi üzerinde Gökhan E.(20) isimli bir şüphelinin üzerinde 8 adet içime hazır esrar maddesi ele geçirdi. Soruşturmayı derinleştiren ekipler, şahsın esrar maddesini Mehmet B.’den (29) aldığını belirledi. Mehmet B.’yi takibe alan ekipler Arslanpaşa Mahallesi Şehir Mezarlığı civarında bir kişiye esrar maddesi satarken suçüstü yakaladı.

Gözaltına alınan Mehmet B. ve Gökhan E. sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne getirildi. Buradaki işlemlerin ardından zanlılar adliyeye sevk edildi. Zanlılar, savcılıktaki sorgularının ardından çıkarıldığı mahkemece uyuşturucu madde temin etmek ve satmak suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x