Uyuşturucu tacirlerine hava destekli operasyon

10 Mart 2015 Salı 10:19

Şanlıurfa merkezli 6 ilde uyuşturucu tacirlerine yönelik eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. 25 adrese yönelik hava destekli operasyona Özel hareket polisi de eşlik etti. Şanlıurfa, Ankara, İstanbul, Antalya, Gaziantep ve İzmir’de torbacı...

Uyuşturucu tacirlerine hava destekli operasyon

Şanlıurfa merkezli 6 ilde uyuşturucu tacirlerine yönelik eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. 25 adrese yönelik hava destekli operasyona Özel hareket polisi de eşlik etti.

Şanlıurfa, Ankara, İstanbul, Antalya, Gaziantep ve İzmir’de torbacı olarak tabir edilen uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyon gerçekleştirildi. Şanlıurfa’da şafak vakti başlatılan operasyona 300 polis katıldı. Özel hareket polisinin de katıldığı operasyonu helikopter havadan destekledi. Uyuşturucu tacirlerinin kaçmalarına fırsat vermemek için polis bazı evlerin damından girdi içeri girdi. Kısa sürede kapıyı açmayan şüphelilerin kapıları koçbaşı ile kırılarak eve evlere girildi. 25 adrese eş zamanlı düzenlenen operasyonda 22 kişi gözaltına alındı. Aramalar devam ettiği öğrenilirken evlerde yüklü miktarda uyuşturucu ve çok sayıda ruhsatsız silah ele geçirildi. Operasyon sırasında yaklaşık 3 yaşındaki bir çocuğun korkarak ağlaması dikkat çekti. Babası gözü önünde gözaltına alınan çocuğun feryadı polis tarafından görmezden gelindi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x