VELİ AVCI HAKKA YÜRÜDÜ

28 Mayıs 2018 Pazartesi 00:09

Ülkücülerin emektar matbaacısı hakka yürüdü. Kendisine Allah'tan rahmet acılı ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.

VELİ AVCI HAKKA YÜRÜDÜ
 VELİ AVCI. 

1980 öncesi İstanbul mücadelesinde bulunup ; okuyup yazan, dergi, gazete,kitap vs çıkaran her kim varsa Kuşak Ofseti bilir. Cağaloğlu’ndaki matbaası 24 saat çalışır, daha Üniversiteye bile başlamamıştık, 1975/76 larda bildirilerimizi bastır mak için soluğu Veli Abinin yanında alırdık. Çok suikast atlattı. Teşkilattan hiç kopmadı, joker gibi her dönem nerede görev verilse oradaydı.Sarıyer den belediye başkan adayı bile oldu. Avukatlığını yaptığım yıllarda oldu. Mel’un hastalık onu da yakaladı.Bir kaç senedir çekiyordu,dün kaybettik bugün Sultanahmet’te namazını kıldık, Topkapı da defnettik. Güzel adamdı. Kibardı.Gönül adamı idi, imkanı oranında herkese faydalı olurdu. Ben den on yaş büyük olmasına rağmen, bütün özel günlerde önce o arardı. Güzel adam, seni unut mayacağız, özleyeceğiz.

Bu dünyadan birde Veli Avcı geçti diyecekler. Türk Milliyetçileri onu arayacak ama inşallah ülkücüler ona borçlarını öder ler. Çünkü Fatiha’dan çok fazlasını hakketmişti. (Alıntı)

Yorum Gönder

@name x