Yakalanan 15 yabancı hayat kadınının ikisinde HIV virüsü tespit edildi

11 Nisan 2015 Cumartesi 16:57

Jandarma, Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Side Mahallesi'nde bir eve yaptığı fuhuş operasyonunda, yabancı uyruklu 15 hayat kadınını yakaladı. Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı, Side'de fuhuş yaptırıldığını tespit ettiği 4...

Yakalanan 15 yabancı hayat kadınının ikisinde HIV virüsü tespit edildi

Jandarma, Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Side Mahallesi'nde bir eve yaptığı fuhuş operasyonunda, yabancı uyruklu 15 hayat kadınını yakaladı.

Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı, Side'de fuhuş yaptırıldığını tespit ettiği 4 katlı bir eve operasyon yaptı. Operasyonda jandarma ekipleri, 5 Kırgız, 10 Özbek asıllı olmak üzere 15 hayat kadını ile yabancı uyruklu kadınları fuhuş yapmaya zorlayan 6 kişiyi gözaltına aldı. Janadarmanın operasyon yaptığı sırada 2 katta bulunan 2 Kırgız kadının atlayarak evin kümesine saklandığı, atlama anında bir Kırgız kadının ayağını kırdığı ifade edildi.

Manavgat Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen 15 yabancı uyruklu kadından ikisinin HIV virüsü taşıdığı tespit edildi. Jandarma, yabancı uyruklu kadınlarla ilişkiye girenlerin Side Jandarma Komutanlığı'na gelmeye davet etti. Yabancı kadınları zorla fuhşa zorlayan 6 kişide bir adet tabanca, bir adet kuru sıkı tabanca ve bir adet pompalı tüfek ele geçirildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x