Yeni aldığı otomobille kazaya kurban gitti

04 Ağustos 2015 Salı 16:00

Şile'nin Kalealtı Köyü yakınlarında meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, 2 kişi de yaralandı. Ölen kişinin bir villada bekçilik yaptığı ve otomobili de yeni aldığı öğrenildi. Kaza eski Şile Yolu üzerinde bulunan Kalealtı...

Yeni aldığı otomobille kazaya kurban gitti

Şile'nin Kalealtı Köyü yakınlarında meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, 2 kişi de yaralandı. Ölen kişinin bir villada bekçilik yaptığı ve otomobili de yeni aldığı öğrenildi.

Kaza eski Şile Yolu üzerinde bulunan Kalealtı Köyü ile Ulupelit Köyü arasındaki yolda meydana geldi. İddialara göre, Şile'den İstanbul istikametine seyir halinde olan Osman Kavakçı'nın kullandığı 34 HP 7564 plakalı otomobil şerit ihlali yaptı. Bu sırada karşı yönden gelen 34 YH 0331 plakalı minibüs ile Kavakçı'nın kullandığı otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kaza nedeniyle hurdaya dönen otomobildeki Kavakçı, araç içinde sıkışarak can verdi. Diğer yaralılar ise gelen ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. Kavakçı'nın araç içinde sıkışan cesedi itfaiye ekipleri tarafından güçlükle çıkartıldı. Ceset, jandarma ekiplerinin çalışmalarından sonra Şile Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Ulupelit Köyü'ndeki bir villada bekçilik yapan Osman Kavakçı'nın kaza yaptığı otomobili yeni aldığı öğrenildi. Kaza nedeniyle bir süre trafiğe kapanan Eski Şile Yolu araçların kaldırılmasından sonra normale döndü.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x