Yine bir Melih Gökçek provokasyonu mu?

09 Haziran 2013 Pazar 14:52

Bugün Ankara’ya gelecek olan Erdoğan’ı karşılamak için özellikle Melih Gökçek tarafından bir karşılama organize ediliyor. Karşılama için hazırlanan bir pankart tüm ülkücülerin tepkisini çekmiş durumda…

Yine bir Melih Gökçek provokasyonu mu?

Başbakan Tayyip Erdoğan bugün hava yolu ile Ankara’ya gelecek. Ankara’da özellikle Melih Gökçek tarafından organize edilen bir karşılama yapılacak.

Ancak bir hazırlanan pankart var ki, ülkücüleri provoke etmeyi amaçladığı açıkça ortada…

Zaten Melih Gökçek’in Belediye Başkanlığı döneminde özellikle ülkücü hareket üzerinde ciddi oyunlar ve provokasyonlar olduğu Ankaralıların alışık olduğu bir durumdur. Ülkücü hareketle alakası olmayan kişilerin elleriyle bozkurt işareti yaptırılarak, ülkücü hareketin sloganları kullandırılarak ya da ülkücü simge ve kelimelerle pankartlar hazırlanarak Melih Gökçek ya da AKP’ye destek veren grupların arasına sızdırılıp sanki ülkücülerde onları destekliyormuş görüntüsü verilerek halk kandırılmaya çalışıldığına Ankaralılar defalarca şahit oldu.

Aşağıdaki pankartta da görüldüğü üzere ülkücülerle alakası olmayan kişiler tarafından hazırlanan bir pankartta ülkücülerin ismi ve simgesi olan bozkurt kullanılıyor.

Ve bu pankartı hazırlayan kişilerin Melih Gökçek ve ekibinden aldığı destekle böyle bir pankartı hazırladıkları söylentiler arasında…

Melih Gökçek’e açıkça soruyoruz: Bu pankartın hazırlanması talimatını siz ya da yakın ekibinizden birileri verdi mi?

Bu pankartı hazırlayan kişiler sizinle ya da alt kadronuzla irtibat halindeki kişiler mi?

Bu pankartı hazırlattığı belirtilen kişilerin bazılarının işledikleri bir suçla alakalı olarak polis tarafından arandığı söylentiler arasında…

Eğer bu kişilerin söylendiği gibi Melih Gökçek’le alakası var ise ve aranıyorlarsa;

Melih Gökçek firari olduğu söylenen şahısları himaye mi etmektedir?

Emniyet teşkilatlarımız sosyal medyada bile açıkça ortada olan bu firari şahısları yakalamaktan bu kadar aciz midir? Ve suçluları himaye eden kişilere neden herhangi bir işlem yapılmamaktadır?

Biz buradan bu bilgiyi tüm kamuoyu ile paylaşıyor ve ilgili makamların tedbir almaya davet ediyoruz.

Eğer bütün bu söylediklerimize ve bilgilendirmelerimize rağmen bu pankart akşam Tayyip Erdoğan’ı karşılama da açılır ise bunun sorumlusu Melih Gökçek olacaktır. Ve ülkücülerin iki eli her zaman Melih Gökçek’in yakasında olacaktır.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 9

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Volkan 6 ay önce yorumlandı

Ne milliyetciliği sizinki. Sorunları yüzünden evinden kaçan 15 yaşında kızları karınız yaptınız, 30 kişi bir esnafın işyerini basıp zorbalık yaptınız, uyuşturucu satanları hedef aldığınız ilçeniz şehrin en fazla uyuşturucu satılan ve kullanılan ilçesi konumuna geldi. İçip içip sorun çıkartarak huzuru kaçırdınız. Son model arabalarla gezerken pıstırılmış şahinlerle lise önlerinde serserilik yapan eli tesbihli bonzaici itleri yanınıza aldınız. Şimdi milliyetcimi oldunuz?? Amk Etimesgutu ve Sincanında insanlar hava kararınca sokağa çıkamıyorlar. Nerenin ve kimin köpeğiniz siz.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ismail altınok adlı sahis 10 ay önce yorumlandı

Şu an hapiste havalar nasıl ?? Kurduğun suç örgütünü bu pankartlarla örtemedin !hadi bakalım seni mafya bozuntusu

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Abdullah Abalı 1 yıl önce yorumlandı

Ülkücüler herzaman senin arkanda İsmail abi Allah yolunu açık etsin

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Abdullah abalı 1 yıl önce yorumlandı

Kimse İsmail abinin ne yaptın karışamaz bunu yaptıysa bi bilgi vardır kimse işleri bilmeden yorum yapamaz yapmasında Halk arasında değişik şeyler var İsmail Altınok MHP yi şartı diyende var olaylar hiç öyle deyil kimse bişey demeden yorum yapmasın..!

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ferhat atasoy 5 yıl önce yorumlandı

ısmaıl abı herkez senı bılıyor yorma kendını allah yolunu acık etsın

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

İsmail Hakkı Civil@İsmail Altınok 5 yıl önce yorumlandı

i̇smail altınok kardeşim, yaşın kaçtır, eğitim durumun nedir bilemiyorum ama zannedersem ben senin abin sayılırım. taki 1971 yılından beride kesintisiz ülkücüyüm, ülkücü bi̇r dava adamidir, i̇deal adamidir. mücadele adamidir. mücadeleni̇n i̇çi̇nde komüni̇zm i̇lede kapi̇tali̇mz i̇lede mücadele vardir çünkü her i̇ki̇ yöneti̇m si̇stemi̇de i̇nsanlik düşmanidir. şi̇mdi̇ kapi̇tali̇zm yöneti̇mi̇ temsi̇lci̇si̇ olan akp yi̇ dekteklemek bi̇r dava adamina uymadi. bi̇ri̇leri̇ne kizabi̇li̇rsi̇n ama...

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

İsmail Altınok 5 yıl önce yorumlandı

Bizler MELİH Gökçek'in ne elemanlarıyız NEDE adamları kimsenin parası BİZLERİ SATIN ALAMAZ..BİZLERİN ÜLKÜCÜ OLDUĞUNU BİLEN ÇOK ŞÜLÜR BELLİ BİR KİTLEMİZ VAR..BİZLERİ TANIYAN HERKESİN ŞU ANDA BUNLARA GÜLDÜĞÜNÜ SÖYLEMEK İSTİYORUM..BİZLER ÜLKÜCÜ VE MİLLİYETCİYİZ BUNUNLADA GURUR DUYUYORUZ O PANKARTLA BELKİ BİNLERCE KİŞİ RESİM ÇEKİNDİ O MELİH GÖKCEĞİN SAKLADIĞINI SÖYLEDİĞİNİZ PANKARTLAÇEKİNMİŞ OLAN RESİMDEKİDE SİZLER GİBİ ANKARA'DA OCAK BAŞKANLIĞI YAPAN ESKİ BİR DAVA ARKADAŞINIZ BİZ BURAYA GELEN İNSANLARIN POLİS TARAFINDAN ARANIP ARANMADIĞINI SORAMAYIZ ÖYLEDE BİR YETKİMİZ YOK KİMSE DEVLETTEN DAHA BÜYÜK DEĞİL.SİZLER BUNU ALIP FARKLI ŞEKİLLERDE ÜZERİMİZE GELMEYE ÇALIŞSANIZDA BİZLER KENDİ HÜR İRADEMİZLE HERZAMAN VVATAN MİLLET ÜLKE EZAN VE BAYRAK UĞRUNA DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ..ZAMANI GELDİĞİNDE YAPACAĞIMIZ AÇIKLAMALARLA KİMİN NE KADAR VE NASIL BİR ÜLKÜCÜ MİLLİYETCİ OLDUĞUNU ANLATACAĞIZ HERKESE. GÖKCEK İLE BİRTANE BAĞLANTIMIZI AÇIKLAYIN BİZ VATAN HAİNİ OLARAK İLAN EDECEZ KENDİMİZİ BULAMASSANIZ SİZ NE DİYECEKSİNİZ KENDİNİZE YİNE ÜLKÜCÜYÜZMÜ DİYECEKSİNİZ BİZLER KADAR İÇTEN VE CANDAN DİYEBİLECEKMİSİNİZ ACABA BU YAPILANLARI GENEL BAŞKAN VE ÜLKÜCÜLERE NASIL AÇIKLAYACAKSINIZ BUNLARI BİLE BİLE MİLLETİ YANLIŞ BİLGİLENDİRİP KARŞI KARŞIYA GETİRMEK İSTEDİĞİNİZİ O GÜN NASIL AÇIKLAYACAKSINIZ..NİYE DİYEMİYORSUNUZ BU İNSANLARIN HAKLI YÖNÜ ÇOK DİYE..ETİMESGUT BİZİ DİNLEYİP BİR TANENİZ BİZE YANLIŞ YAPMIŞSINIZ DİYEBİLDİNİZMİ HAKLISINIZ DEYİP YÜZÜMÜZE BURADA FARKLI YAZDINIZ ÇÜNKİ SİZLERDE BİLİYORSUNUZKİ BİZLER NETİZ..HESABINI VEREMEYECEGİMİZ HİÇ BİR EYLEMİMİZ YOK ALLAH'A ÇOK ŞÜKÜR..

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Hasan Baskan 5 yıl önce yorumlandı

dik dur egilme devlet bahceli seninle deselerde daha dogru olurdu

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Bitmiş.. 5 yıl önce yorumlandı

ne oyunu, bahçelinin söylediğini bazıları yapmakta. sizin istediğinizde bu zaten.

0 Kişi beğendi.