YİNE MANİSA!!! YETTİ ARTIK! SABRIMIZ TÜKENDİ!!!

17 Haziran 2017 Cumartesi 23:00

Bugün de 200 asker zehirlendi! O askerler bizim çocuklarımız! Herkes aklını başına alsın. İftar sofrasında zehirleniyorlar!!! Allah Muhammed korkusu yok mu sizde???

YİNE MANİSA!!! YETTİ ARTIK! SABRIMIZ TÜKENDİ!!!
 Manisa 1. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığında akşam yemeğinin ardından rahatsızlanan 80 asker, besin zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Tugay Komutanlığı içinde de çadırlar kurulduğu ve çok sayıda askere müdahale edildiği öğrenilirken, sayının artmasından endişe ediliyor. Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'in de askerlerin kaldırıldığı hastaneye giderek bilgi aldığı öğrenildi.

Dün akşam saatlerinde de yine aynı birlikte 69 asker karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetleriyle Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi ve Manisa Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmış ve bugün öğle saatlerinde bütün askerler taburcu edilmişti.

VALİ: 200'E YAKIN ASKERİMİZ RAHATSIZLANDI

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer de Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne gelerek rahatsızlanan askerleri ziyaret etti. 

Çıkışta kısa bir açıklama yapan Vali Güvençer "Askerlerimizin neyden etkilendiğini tam olarak belli değil. Edindiğimiz bilgilere göre 200'e yakın askerimiz rahatsızlandığını öğrendik, şu an araştırıyoruz. Üzücü olan durum, bazı askerlerimizin durumu kritik" dedi.

 

Son Dakika: Yine Manisa Çok sayıda asker hastaneye kaldırıldı
(Fotoğraf Twitter'dan alınmıştır)


CHP'Lİ VEKİL: SAĞLIK PERSONELİNE GÖREV BAŞINA DÖNÜN ÇAĞRISI YAPILDI

CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer de Twitter sayfasından konu hakkında bilgiler paylaştı. Manisa'daki hastaneleri gezen ve hastanelerin hepsinde çok sayıda asker olduğunu belirten Biçer, tedavi gören askerlerin akşam yemeğinde tavuk yediklerini söylediğini belirtti.

Yine Biçer'in Twitter sayfasından aktardığına göre Manisa'daki sağlık personeline görev başına dönme çağrısı yapıldı. 

Ne yazık ki iyi haberler veremiyorum.
Sayı yüzleri bulmuş durumda ve askerlerin durumu dünden daha ağır.(Kaynak: Hürriyet)Yorum Gönder

@name x