Yüksekova'da adliye ve polis lojmanlarına roketatarlı saldırı

28 Temmuz 2015 Salı 23:43

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde eş zamanlı olarak adliye lojmanları ile polislerin kaldığı TOKİ konutlarına roketatarlı saldırı gerçekleştirildi. İlk bilgilere göre saldırıda can kaybının yaşanmadığı belirtildi.Saldırı, bu gece...

Yüksekova'da adliye ve polis lojmanlarına roketatarlı saldırı

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde eş zamanlı olarak adliye lojmanları ile polislerin kaldığı TOKİ konutlarına roketatarlı saldırı gerçekleştirildi. İlk bilgilere göre saldırıda can kaybının yaşanmadığı belirtildi.

Saldırı, bu gece saat 22.15 sıralarında eş zamanlı olarak ilçe merkezindeki İpekyolu Caddesi üzerinde bulunan adliye lojmanları ile ilçe merkezine yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta bulunan Esentepe Mahallesi'nde polislerin kaldığı TOKİ konutlarına yönelik gerçekleştirildi. Teröristlerin roketatarlı saldırısında ilk bilgilere göre saldırıda can kaybını yaşanmadığı belirtilirken, saldırından hemen sora bölgeden yoğun silah sesleri duyuldu.

Öte yandan, atılan roketlerden bir tanesi adliye lojmanlarında bulunan üst daireye isabet etti diğerinin havada infilak ettiği bildirildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x