Zehir taciri okul önünde yakalandı (Özel)

28 Nisan 2013 Pazar 09:27

Şişli’de, okul çevrelerinde uyuşturucu satan bir kişi güven timlerince yakalandı. Şahsın üzerinde ve evinde arama yapan polis, yaklaşık 800 gram uyuşturucu ele geçirdi. Zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.Yapılan istihbari çalışma...

Zehir taciri okul önünde yakalandı (Özel)

Şişli’de, okul çevrelerinde uyuşturucu satan bir kişi güven timlerince yakalandı. Şahsın üzerinde ve evinde arama yapan polis, yaklaşık 800 gram uyuşturucu ele geçirdi. Zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yapılan istihbari çalışma sonucu Abide-i Hürriyet Caddesi üzerinde uyuşturucu satıldığını öğrenen polisler, şüpheli Şaban Y.’yi (38) uzun süre izledi. Üzerindeki uyuşturucuları satmaya hazırlanan Şaban Y. güven timleri tarafından durduruldu. Şahsın üzerini detaylı bir şekilde kontrol eden polisler, 52 gram eroin buldu.

Araştırmalarını derinleştiren güven timleri zanlının evini de didik didik aradı. Yapılan ev aramasında dolapta kağıtlara sarılı vaziyette 696 gram eroin ve uyuşturcuyu tartmakta kullanılan hassas terazi ele geçirildi. Polis merkezinde sorgulanan zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x