Zonguldak'ta şampiyonluk coşkusu

26 Mayıs 2015 Salı 00:00

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan etmesiyle taraftarlar sokağa döküldü. Eşleri ve çocukları ile sevinç gösterileri yapan taraftarlar, şampiyonluğu doyasıya kutladı. Bazı küçük Galatasaray taraftarları...

Zonguldak'ta şampiyonluk coşkusu

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan etmesiyle taraftarlar sokağa döküldü. Eşleri ve çocukları ile sevinç gösterileri yapan taraftarlar, şampiyonluğu doyasıya kutladı. Bazı küçük Galatasaray taraftarları ise arabanın üzerine çıkarak davul zurna eşliğinde göbek attı.

Süper Lig'in bitimine bir hafta kala Fenerbahçe'nin, İstanbul Başakşehir ile 2-2 berabere kalmasıyla Galatasaray sezonun şampiyonu olarak ipi göğüsledi. Alınan bu skorla takımlarının şampiyonluğunu kutlamak amacıyla sokağa dökülen Galatasaray taraftarlarının sevinçleri renkli görüntülere sahne oldu. Eşleri ve çocukları ile sokağa dökülen taraftarlar, çocuklarını omuzlarına alarak meşaleler ve tezahüratlar eşliğinde yürüdü. Bazı taraftarların çocukları ise davul zurna eşliğinde araçların tavanına çıkarak göbek attı. Anıt önünde toplanan taraftarlar, önce İstiklal Marşı'nı okudu, daha sonra da Galatasaray marşları ile takımlarının şampiyonluğunu kutladı. Taraftar gurubunun arasına giren hız motoru ise tam gaz yaparak şampiyonluk kutlamasına destek verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x