357 askeri yakan Narin Korkmaz!

28 Mart 2013 Perşembe 12:28

Ek klasörde şaşırtıcı fotoğraflar ortaya saçıldı!

357 askeri yakan Narin Korkmaz!
Foto galeriye git

 İzmir'deki askeri casusluk davasında fuhuş ve şantajla askerlerden bilgi sızdırdığı iddia edilen iki numaralı sanık Narin Korkmaz'ın Doğu ve Güneydoğu Anadolu'yu karış karış gezdiğini gösteren fotoğraflar gün yüzüne çıktı


İŞTE ŞOK FOTOĞRAFLAR......

İzmir'de işadamı Bilgin Özkaynak'tan bulunduğu iddia edilen "Pandora" isimli dijital dökümanla başlayan askeri casusluk davasında, en çok konuşulan ikinci kişi 'koordinatör' olduğu iddia edilen Narin Korkmaz'la ilgili çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı. Şantaj ve fuhuş gibi yöntemlerle subaylardan gizli bilgiler sızdırdığı iddia edilen Korkmaz'la ilgili fotoğraflarda özellikle Doğu ve Güneydoğu il ve ilçelerinin girişindeki tabelaların önünde çekilmiş olanlar dikkat çekiyor.

ÖRGÜT NARİN'İ LİSEDE TAKİBE ALMIŞ
Davanın ek klasörlerinde İzmir'in Bornova ilçesi Altındağ semtinde görme engeli babası Atilla Korkmaz ile birlikte iki katlı eski bir evde oturan ve parası olmadığı ileri sürülen Narin Korkmaz'ın ayrıca örgüt yöneticisi olduğu suçlamasıyla yargılanan Narin Korkmaz'ın daha lise yıllarında örgüt tarafından takibe alındığı belirtiliyor.

49'U MUVAZZAF 357 SANIK
Terörle Mücadele Kanunu (TMK) 10. Maddesi ile görevli Cumhuriyet Savcısı Zafer Kılınç'ın hazırladığı iddianameyle, "gizli bilgi ve belge bulundurma" suçlamasıyla 49'u muvazzaf asker 79'u tutuklu, toplam 357 sanık hakkında dava açılmıştı. 851 mağdurun bulunduğu dava 16 Nisan'da görülmeye başlanacak.

HAREKETLİ YAŞAM
357 sanıklı davada 315 dosyadan oluşan ek klasörlerin yayınlaması ile birlikte iki numaralı sanık Narin Korkmaz'ın "hareketli" hayatına dair bilgiler de ortaya saçıldı.

EVLİYA ÇELEBİ GİBİ
İzmir'in Altındağ Semti'nde babası ile birlikte iki katlı eski bir evde yaşayan Narin Korkmaz'ın çok sayıda subay ve astsubay arkadaşıyla onlarca il ve ilçeye seyahat ettiği anlaşıyılıyor.

Casusluk  iddialarını  reddetmişti
Korkmaz emniyette verdiği ifadesinde, hakkındaki fuhuş ve casusluk suçlamalarını reddetmiş, fotoğraflar için de, "Bu kadar kişiyle samimi arkadaşlık ilişkileri askerlere olan ilgim ve sevgimden kaynaklanmaktadır" demişti.

Yorum Gönder

@name x