38 YIL YATAĞA BAĞLI YAŞAYAN ÜLKÜCÜ GAZİNİN YÜREK BURKAN SON MEKTUBU OKU OKUT!

20 Eylül 2019 Cuma 13:51

ONLAR HÜR NEFES ALABİLDİĞİMİZ GÜNLER İÇİN MİNNETTAR KALDIĞIMIZ KAHRAMANLAR. TÜRK MİLLETİNİN TÜM GAZİLERİNDEN YAŞAYANLARA SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER, VEFAT EDENLERE ALLAH RAHMET EYLESİN, MEKANLARI CENNET OLSUN. 1978'DE VURULUP, 38 YIL YATAĞA BAĞLI YAŞAYIP 12 EKİM 2016'DA VEFAT EDEN ÜLKÜCÜ GAZİMİZ AHMET KALELİ'NİN SON MEKTUBU!..

38 YIL YATAĞA BAĞLI YAŞAYAN ÜLKÜCÜ GAZİNİN YÜREK BURKAN SON MEKTUBU OKU OKUT!
BUGÜN GAZİLER GÜNÜ.
ONLAR BİR GÜNE TABİ Kİ SIĞMAZ.
ONLAR HÜR NEFES ALABİLDİĞİMİZ GÜNLER İÇİN MİNNETTAR KALDIĞIMIZ KAHRAMANLAR. TÜRK MİLLETİNİN TÜM GAZİLERİNDEN YAŞAYANLARA SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER, VEFAT EDENLERE ALLAH RAHMET EYLESİN, MEKANLARI CENNET OLSUN.
1978'DE VURULUP, 38 YIL YATAĞA BAĞLI YAŞAYIP 12 EKİM 2016'DA VEFAT EDEN ÜLKÜCÜ GAZİMİZ AHMET KALELİ'NİN SON MEKTUBU!..


"CENAZEME GELMİŞ OLAN DEĞERLİ ARKADAŞLARIM,


BEN AHMET KALELİ YOZGAT DA DOĞDUM, ANKARA'DA BÜYÜDÜM. TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİN TÜRK-İSLAM ÜLKÜSÜNE GÖNÜL VERİP, ÜLKÜ DEVLERİNİN YETİŞTİĞİ ÜLKÜ OCAKLARINDA RÜTBESİZ BİR ÇERİ OLARAK MÜCADELEYE BAŞLADIM. NE ATATÜRKÇÜ ,NE TÜRKEŞÇİ , NE ATSIZCI OLMADIM AMA ONLARIN ÇİZGİSİNDE DAİMA SAĞLAM BİR TÜRK MİLLİYETÇİSİ OLMAYA ÇALIŞTIM.


VATANIM, MİLLETİM, DİNİM ,DEVLETİM İÇİN VERDİĞİM BU MÜCADELEDE , AMERİKA VE RUS EMPERYALİSTLERİN UŞAKLIĞINI YAPAN YERLİ KOMÜNİSTLERİN KALLEŞ BİR SALDIRISINDA ÜLKÜDAŞIM ÖMER İLE VURULDUK.

(ÜLKÜ UĞRUNDA GÖNÜLLER DELİDİR - KİŞİLER ÜLKÜ İÇİN ÖLMELİDİR - TANRI’NIN İNSANA DEĞMİŞ ELİDİR - ŞU ÖLÜM ADLI GÜZEL ŞEY…SARALIM) EVET DAVA ARKADAŞLARIM; BEN DE BU ÇAĞRIYA UYDUM AMA BİRAZ GECİKMELİ OLDU. 38 YILDIR YATAĞA BAĞIMLI OLARAK YAŞADIM, BU SÜRE ZARFINDA DA BOŞ DURMADIM.

HEM DİN’İMİN AKAİDİNİ ÖĞRENEREK ALLAH’IMA HİÇBİR ŞEYİ ORTAK KOŞMAMAYI, HEM RESULİ ZİŞAN EFENDİMİZİ TEK EFENDİ OLARAK KABULLENİP, EHLİ SÜNNET VELCEMAATTEN AYRILMADIM , HEM DE İMAMI ÂZAM VE DİĞER HANEFİ İMAMLARIMIZIN İLİMLERİNDEN FIKIH BİLGİLERİNİ ÖĞRENİP YATAĞIMDA DA OLSA YAŞAMAYA ÇALIŞTIM.

KİMSEYE EL AÇMADIM ,KİMSEYE KENDİMİ KULLANDIRMADIM. BANA ŞU VEYA BU ŞEKİLDE YARDIMDA BULUNANLARA TEŞEKKÜR EDERİM. AMA KİM YAPTIĞINI KULLANMAYA KALKARSA, HAKKIMI HELAL ETMEM.

HİÇ KİMSEDEN AFERİN KABUL ETMEDİM VE KİMSEYE BEN DAVA İÇİN BÖYLE OLDUM DİYE BİR ŞEYLER BEKLENTİSİ İÇİNDE OLMADI. ÇÜNKÜ BEN HER BEKLENTİMİ HAZRETİ ALLAH’TAN BEKLEDİM,

ŞİMDİ ONA KAVUŞTUM.NE VERECEKSE GÖRECEĞİM. EĞER ONUN RIZASINA UYMUŞ İSEM, OOOH YAŞADIM GİTTİ. İNŞAALLAH KURTULUŞA ERENLERDEN OLMUŞUMDUR. LÜTFEN DUALARINIZDAN EKSİK ETMEYİN.


KIYMETLİ GENÇ ÜLKÜDAŞLARIM:ÇOK OKUYUN!


KIZIL ELMA ÜLKÜMÜZÜN PAROLASI; DİL DE, FİKİR DE, İŞ DE BİRLİK OLSUN. AZİZ SANCAR HOCAMIZ ÖRNEĞİNİZ OLSUN. 9 IŞIĞIN IŞIKLARINI SİZ GÜÇLENDİRECEKSİNİZ.


SİZLER ŞUNUN , BUNUN DEĞİL, DAVANIN ADAMLARI OLUN Kİ , GÜÇ BÖLÜNMESİN. (ER KİŞİYSEN GÖREVİN NEYSE, BAŞAR.- ZEVKE EĞLENCEYE HAYVAN DA KOŞAR)


TANRI TÜRK’Ü KORUSUN!


HEPİNİZ ALLAH’A EMANET OLUN."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x