FLAŞ HABER

ABD'Lİ YAZARDAN PERİNÇEK İDDİASI

31 Temmuz 2017 Pazartesi 21:30

Amerikalı "Neocon Yazar" diye adlandırılan ama her yazdığında "FETÖ yazdırıyor" izlenimi veren yazardan Perinçek iddiası geldi. Bu olayın iki tarafına da dikkatle yaklaşmakta ve kavgalarından dışarı taşan gerçekleri izlemekte fayda var.

ABD'Lİ YAZARDAN PERİNÇEK İDDİASI
 Micheal Rubin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i hedef aldı.

ABD'li neo-con Micheal Rubin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i hedef aldı.Rubin; paylaşımlarında, "Eğer Perinçekgiller emekli edilirse, Perinçek darbe sırasında SADAT'ın işlediği cinayetleri ifşa eder mi?" ve "Erdoğan Perinçek'i kandırdı mı?" sorularını sordu. 

İşte Rubin'in paylaşımları;

 [Haber görseli]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[Haber görseli]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rubin daha önce de 12 Ekim 2016 tarihli Amerikan Girişimcilik Enstitüsü'nün resmi internet sitesinde kaleme aldığı yazısında Erdoğan'ın hayatını kaybetmesine sebep olabilecek şiddette üçüncü bir darbenin yaklaşmakta olduğu iddiasında bulunmuştu. Rubin,"Perinçek grubunun Erdoğan’a suikast düzenleyeceği yönünde söylentiler var. Perinçek ve grubu, düşmanlarını temizletmek için Erdoğan’a destek veriyor gibi görünüyor. Tıpkı daha önce Erdoğan’ın, Gülen Cemaati ile birlikte önündeki engelleri ortadan kaldırmak için işbirliği içinde olması gibi. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki, Türkiye tarihinde insanlar ve hareketler her zaman intikam almaya yeltenmiştir” demişti.

(Kaynak: Cumhuriyet)

Yorum Gönder

@name x