AKP’LİLER NİÇİN MHP’Li MİLLETVEKİLİ ADAYINA OY VERMEK İSTEMİYOR?

16 Mayıs 2018 Çarşamba 19:55

Bizzat AKP Genel Başkanı tarafından Cumhurbaşkanına oy verip, AKP'ye oy vermeyenlerin münafıklıkla suçlanmasının ardından, AKP'deki eğilim AKP tabanının MHP Adaylarına oy vermemesi yönünde... Sabri Şenel bir AKP'li ile görüşmesinin ardından bu durumu sorguluyor.

AKP'LİLER  NİÇİN MHP'Li  MİLLETVEKİLİ  ADAYINA  OY VERMEK  İSTEMİYOR?
 MHP'liler Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde sayın Erdoğan'a oy veriyor ama AKP’liler MHP'ye oy verirse kıyamet kopuyor! 

Sevinçten ağzı kulağına giderek sayın Devlet Bahçeli’ye övgüler yağdıran Osman amcaya soruyorum:

"E artık sende MHP ye oy ver?"

"Yook... bizim partimiz var niye verelim ki!"

MHP'liler bölücü parti dışında her partiye oy verdi ama MHP bir türlü yeterli oy verilmeye layık olmadı (!)

Gönlümüz ,yüreğimiz bir gün insanların sel gibi MHP'ye akarak oy kuyruğuna girdiği günleri arzu ediyor. İşte bu büyük buluşma için dua ediyoruz.

Zira başbuğun ve Ülkücü şehitlerin partisi bunu en çok hak ediyor. Bu şartlar bir gün oluşacak inşallah!

Allah her türlü bağnazlıktan, ifrat ve tefritten korusun.

Sabri Şenel
Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Mehmet kaplan 8 ay önce yorumlandı

Bilen bilir uzman jandarma ve uzman çavuşlara yapılan haksizliklardan dolayı bütün haksızlığa uğramış sağ görüşlü insanlar kendilerini göstermek amacıyla mhpye oy verecekler çünkü yanlarında olan tek parti mhp idi. Seçim sonuçları açıklandiginda göreceksiniz akpnin oyları düşecek mhpninki yükselecek

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ali Kopan 9 ay önce yorumlandı

Sayın Sabri Bey, Şu “çakma darbe” öncesine kadar (acizane kendi fikrimiz, kendi tespitimiz) Devlet beye yapılmayan hakaretler kalmamıştı. Devlet bey Devlet erkanına “şu okyanus ötesi ilişkilerinizi kesin, şu Devlet içindeki cemaat yapılanmalarının önüne geçin” diye bağırıp çağırırken devleti yönetenler tarafından dalga geçmelere, hakaretlere maruz kalmıştı. Mademki Devlet bey bu kadar Bilge, mademki Devlet Bey ileriyi, gelecek tehlikeleri bu kadar iyi görebiliyor, mademki Devlet Beyin dün arkasından küfredenler şimdilerde Devlet Beyin sözünden çıkmıyor, o zaman Devlet Bey devletin başına geçsin. Devlet Beyin önceden gördüklerini göremeyenler kenara çekilsin. Zira kendileri kandırılma kontenjanını doldurdular. Asil Türk milleti için fedakarlık yapsınlar. Biz bu işi beceremiyoruz bari işi ehline bırakalım desinler. Devlet Beyin devleti ve milleti için şimdiye kadar yaptığı fedakarlıkların birazını olsun onlar yapsınlar. Velhasıl 24 Haziran’da Devlet bey Türk milletinin tek adayı olsun. MHP’ tek partisi olsun.Devlet Beyin adaylığınıda Tayyip Bey dünyaya duyursun. Ama şimdi ne oluyor? MHP liler Cumhurbaşkanına oy verecekler..... Ammaaaa AKP liler MHP ye oy vermem diyor. Yani kanımızca bu ittifakta MHP’ye ve MHP’nin lideri sayın DEVLET Beye AKP cephesinden yapılan methiyeler tamamıyla sahte, yalakalıktan başka bir şey değil. Saygılar

1 Kişi beğendi.