AKP'NİN “YELİZ“ NİCKLİ MİLLETVEKİLİNİ SOSYAL MEDYA ALAYA ALDI...

23 Mart 2017 Perşembe 16:30

Referandum görüşmeleri sırasında meclisten yaptığı canlı yayında kullandığı "Yeliz" nickiyle gündeme oturan Ahmet Hamdi Çamlı, katıldığı programda öyle şeyler söyledi ki, birinin acilen 15 yıl kendilerinin iktidarda olduğunu hatırlatması gerekti. Sosyal medyada bu konu çok esprili şekilde ele alındı.

AKP'NİN 'YELİZ' NİCKLİ MİLLETVEKİLİNİ SOSYAL MEDYA ALAYA ALDI...
 Önceden Erdoğan'ın şoförüyken daha sonra AKP'den Milletvekili olan ve Anayasa değişikliği teklifinin görüşüldüğü TBMM oturumunda "Yeliz" sahte ismiyle yayın yaptığı ortaya çıkan Ahmet Hamdi Çamlı, Ülke TV'de katıldığı televizyon programında Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi.

Çamlı şunları söyledi:

"Makyajı dökülmüş Merkel araba yapıyor. Biz daha bir araba yapamadık, utanmıyor muyuz sıkılmıyor muyuz? Münih'te yaşayan, Bayern'de, Köln'de yaşayan Hans 3 bin Euro maaş alıyor da, istanbul'da Zeytinburnu'nda yaşayan, Esenler'de yaşayan, Beşiktaın bodrumlarında, Şişli'nin arka mahallelerinde yaşayan Hasan 1500- 2 bin liraya iş buldu mu göbek atıyor Bunu dert etmeyecek miyiz? Bunu dert etmezsek Bakırköy Belediye Başkanı'nın evinde televizyon seyredersin bakarsın Tayyip Erdoğan var mı. Tayyip Erdoğan nerede. Tayyip Erdoğan milletiyle aslanlar gibi mücadele ediyor. Yazıklar olsun şu CHP'ye bak."

Ancak Çamlı'nın Kılıçdaroğlu'nu eleştirirken kurduğu cümleler sosyal medyada alay konusu oldu. 

İşte o paylaşımlar...(Kaynak: ODA TV)

Konuşmanın bu kısmının videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Yorum Gönder

@name x