AMERİKAN UŞAĞI KAHPELER!

01 Aralık 2017 Cuma 16:14

Sınırımızda ABD'ni verdiği 4000 TIR'lık silahla gövde gösterisi yapıldı.

AMERİKAN UŞAĞI KAHPELER!
 Gelin bakalım it sürüsü...

Aslında iyi ki böyle düzenli ordu şekline büründünüz. Şimdiye kadar yaşadıklarınız asıl filmin fragmanıydı. Böyle çıkarsanız karşımıza, asıl o zaman göreceksiniz! Türk ordusu size işte asıl o zaman gerçek savaş nasıl olur öğretecek. Öğrendiklerinizi uygulayamadan  eşek cennetini boylarsınız o ayrı...

Suriye'de DEAŞ'la mücadele bahanesiyle bugüne kadar PKK/PYD'ye 4 bin tır dolusu silah ve zırhlı sevkiyatı yapan ABD, Türkiye'nin operasyon sinyali verdiği Afrin bölgesindeki PKK'lı teröristlere desteğini artırdı.

ABD, bu kez kendi ordusunun kullandığı yüksek hareket kabiliyetli zırhlı Hummer'ları teröristlerin hizmetine sundu. Afrin'deki PKK/PYD'lilerin bugün yayınladıkları görüntülerde, yüzlerce zırhlı araç, üzerlerine entegre edilen ağır silahlarla konvoy halinde bölgede turlarken görülüyor.

DEAŞ'IN KULLANDIĞI YÖNTEMİ KULLANDILAR

PKK'lı teröristlerin videosunda, bir dönem DEAŞ'lı teröristlerin propaganda videolarında olduğu gibi yüksek çözünürlüklü kameralar ve profesyonel çekim teknikleri kullanıldığı dikkat çekiyor.

ERDOĞAN OPERASYON SİNYALİ VERMİŞTİ

Afrin'in de Frat Kalkanı'yla Cerablus'ta uapıldığı gibi operasyonla terörden temizleneceğini sık sık vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, en son Rize'deki Ak Parti 6. Olağan İl Kongresi'nde 'İdlib'i bitirdikten sonda Afrin'i da kurtaracağız. Menbiç'i gerçek sahiplerine teslim edeceğiz. Ne kadar bataklık varsa hepsini kurtaracağız' demişti. (Kaynak: Beyaz Gazete)
Yorum Gönder

@name x