ANITKABİRE GİDEN YOLUN; ASLANLI YOL DEĞİL, BOZKURTLU YOL OLMASI GEREKİRDİ

07 Nisan 2017 Cuma 21:25

Ahmet Tezcan, Anıtkabir'deki "aslanlı yol" un aslında yanlış olduğunu ve ilk fırsatta orasının "Bozkurtlu yol" açevrilmesi gerektiğini belirtti.

ANITKABİRE GİDEN YOLUN; ASLANLI YOL DEĞİL, BOZKURTLU YOL OLMASI GEREKİRDİ
 TÜRK MİLLETİNİN BOZKURT’UNUN KABRİNE GİDEN YOLUN İSMİ, NEDEN "BOZKURT’LU YOL" DEĞİL DE,

YAHUDİLERİN KUTSAL VE EGEMENLİK SİMGESİ SAYDIĞI “ASLAN” LI YOL?

KİM KİMİ KANDIRARAK VEYA KİMLER TÜRK MİLLETİ NE İHANET EDEREK, TÜRK MİLLETİ’NİN İKİNCİ ERGENEKONU OLAN,YENİDEN DOĞUŞUNU SAĞLAYAN BÜYÜK TÜRK “BOZKURT” ATATÜRK’ÜN KABRİNE GİDEN O YOLA NEDEN? TÜRK MİLLETİNİN SİMGESİ OLAN BOZKURT’LU YOL DEĞİL DE, YAHUDİLERİN KUTSAL VE EGEMENLİK SİMGESİ GÖRDÜĞÜ HAYVAN OLAN “ASLAN” SEÇİLEREK ASLANLI YOL DENMİŞTİR?

YAHUDİ İNANCINA GÖRE KUTSAL SAYILAN VE EGEMENLİK SİMGESİ OLARAK GÖRÜLEN ASLAN’IN, YİNE YAHUDİ KUTSAL KİTABI OLAN TEVRAT’TA ”ARİEL” OLARAK GEÇEN KAVRAMIN “TANRININ ASLANI” TANRININ ASLANI’NIN DA YER YÜZÜNE YANSIMASINI DA YAHUDİ HALKI OLARAK KABUL EDİYOR.

"SONRA ARİEL’E KARŞI SAVAŞAN ÇOK SAYIDA ULUS, ONA VE KALASİNE SALDIRANLARIN HEPSİ, ONU SIKINTIYA SOKANLAR BİR RÜYA GİBİ, GECE GÖRÜLEN GÖRÜM GİBİ YOK OLUP GİDECEKLER” (Yeşeya,Bab 29/7)

YİNE TEVRAT DA ”ORMAN HAYVANLARI ARASINDA ASLAN NE İSE, YAKUP’UN SOYUNDAN ARTA KALANLAR DA ULUSLAR ARASINDA, HALKLARIN ARASINDA ÖYLE OLACAKLAR. “EY İSRAİLLİLER, DÜŞMANLARINIZI YENECEKSİNİZ. KARŞITLARINIZ HEPSİ ORTADAN KALKACAK” (Mika Bab 5/8-9)

YAHUDİLERCE BU KADAR KUTSAL VE EGEMENLİK SİMGESİ SAYDIĞI “ASLAN”LA, EN BÜYÜK TÜRK’ÜN KABRİNE GİDEN YOLDA YAHUDİ EGEMENLİĞİNİ KABUL EDENLER, BU YOLA ASLANLI YOL DİYEREK BİR DE HİKAYE YAZMIŞLAR...

24 ASLAN HEYKELİ 24 OĞUZ BOYUNU TEMSİL EDİYORMUŞ. ÇİFT OLMASI BİRLİK BÜTÜNLÜĞÜ, KEDİ GİBİ YATMASI; BARIŞ SEVERLİĞİ TEMSİL EDİYORMUŞ, HİKAYE DEDİK YA!..

BİR DEFA OĞUZLAR: ÜÇOKLAR VE BOZOKLAR DİYE İKİYE AYRILIR. İKİ KOLDA 12’ ŞERDEN 24 BOY VARDIR, FAKAT BU BOYLARIN HİÇBİRİSİNİN SİMGESİ ASLAN DEĞİLDİR.

GENELDE KARTAL, ŞAHİN, DOĞAN GİBİ KUŞLARDIR.

AYRICA TÜRK’ÜN ASLANDAN GÜÇ ALMAYA DA İHTİYACI YOKTUR. ÇÜNKÜ TÜRK’ÜN GÜCÜ İSMİNİN İÇİNDEDİR.

ŞİMDİ: 1953 YILINDAN BU ZAMAN’A KADAR, YAHUDİ EGEMENLİĞİNİ SİMGELEYEN ASLANLARIN BULUNDUĞU YOLDAN GEÇEREK; O BÜYÜK BOZKURT’UN HUZURUNDA,ÖZEL DEFTERİ YAZARAK, ATAM İZİNDEYİZ DİYENLER!...

HEPİNİZ YALANCISINIZ.

TEKRAR EDİYORUM. HER KİM TÜRK ADI ALTINDA O DEFTERİ YAZIP İMZA ATMIŞSA, HEPSİ YALANCI.

ÇÜNKÜ: O ATATÜRK Kİ !.. MASASINDAKİ ÇAĞIRMA ZİLİ BOZKURT. BASTIRDIĞI PARA BOZKURT, BASTIRDIĞI PUL BOZKURT. İZCİLERİN ADI YAVRU KURT, LOGOLARI BOZKURT, TÜRK OCAĞI BOZKURT, ÜRETTİĞİ SİGARANIN ADI BOZKURT, HER ŞEYDEN ÖNEMLİSİ KENDİSİ BOZKURT.

ŞİMDİ BÖYLE BİR İNSANIN KABRİNE GİDEN YOL. ASLANLI YOL!!! ÇOK ACI ÇOK.

BEN ATATÜRK GİBİ TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM DİYENLER, O ASLANLARIN SÖKÜLÜP, YERİNE 24 TANE BOZKURT HEYKELİ DİKİLİP, ADININ DA BOZKURT’LU YOL OLARAK DEĞİŞTİRİLMEDİĞİ MÜDDETÇE, HEPİNİZ, HEPİMİZ, O DEFTERİ YAZIP İMZALAYANLAR KADAR YALANCIYIZ.

NE ZAMAN Kİ ASLANLI YOL BOZKURTLU YOL OLUR. ASLANLAR SÖKÜLEREK. ORAYA 24 TANE BOZKURT DİKİLİR. O ZAMAN BİLİN Kİ TÜRKÜN BAŞINA TÜRKLER GELDİ. TÜRKÜ TÜRKLER YÖNETMEYE BAŞLADI ....

Kurt Şeyh Ahmet TEZCAN 03,04,2014


Yorum Gönder

@name x